Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Yeraltının Gizemli Gezegeni Plüton 2 Mayıs’ta Retroya Başlıyor!

  Plüton 2 Mayıs 2024’te R durağan seyrine başlıyor, münasebetiyle önümüzdeki aylarda son zamanlardaki tüm gücünün zayıfladığını fark edeceğiz. PHONEİX  Anka Kuşu uyanıyor! Dönüşüm tasa bitiş ve başlangıçlar, karanlıktan aydınlığa, geçiş vefat ve …

  Plüton 2 Mayıs 2024'te

  Plüton 2 Mayıs 2024’te R durağan seyrine başlıyor, hasebiyle önümüzdeki aylarda son zamanlardaki tüm gücünün zayıfladığını fark edeceğiz. PHONEİX  Anka Kuşu uyanıyor!

  Dönüşüm kaygı bitiş ve başlangıçlar, karanlıktan aydınlığa, geçiş vefat ve doğumun gezegenidir Plüton. Retro mühlet içinde ferdî doğum haritalarınızda hangi konutta ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar kelam konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekecektir. Uyanmanız ve idrakiniz ile haklarınıza sahip çıkarak kendi kıymetinizin farkına varmanız için.

  Plüton, 2 Mayıs 2024’te gerilemeye başlayacak ve orada 12 Ekim 2024’e kadar retroda kalacak.

  Plüton, Merkür kadar tanınan bir şöhrete sahip olmasa da Plüton’un bu geçişinin çok tesirli olacağını aklınızdan çıkartmayın. Bu geçiş, her birimizi içten dışa yenileyerek sıkıntılarımızı çözmek için tesirli olacak.

  Plüton R durağan pozisyonunun bizlere “dışarıya” bakmayı bırakmamız gerektiğidir. Öteki tarafa bakmayı oburlarının ismine karar vermeyi, kendinizden kaçmayı BIRAKIN! Aradığınız karşılıklar orada değil, düzeltmeye çalıştığınız sıkıntılar orada çözülemez, aradığınız doğrulama orada bulunamaz ve daha barışçıl bir dünyanın tahlili orada değil. Kalbinizde, ruhunuzda, sizde gizli. Gizli olan inci adedini keşfedin. Hepsi sizin içinizde ve Plüton onu bulmanıza yardım etmek için R durağan seyrinde.

  Yeraltı dünyasının gezegeni Plüton

  Plüton R durağan pozisyonu hayatlarımızın sağa sola savruluşunu değiştirmek, ilerlemeyi gözden geçirmek ve aksiyona geçmemiz manasına geliyor. Bu güç bizleri kalbimize  gerçek çevirecek. Kendinizden kaçışa dur dedirtecek bu güçlü enerji. Dönüşüm istesek de istemesek de bizi için çekmeye başlayacak.

  Kaçış yok akışa ayak uydurma vakti gelişebilmek hayatlarımızı yapılandırmak kendi değerimizin idraki ile gücümüzün farkına varmak için. 

  Retrodaki Plüton, yaşadığımız makus olayları pişmanlıklarımızı hatta utancımızı ve kabahatlerimizi reddetmeyi bırakıp kabule geçmemizi dönüşmemizi etkileyecek. Plüton, hepsini derinliklerden çeker; bakmaya cüret edemeyeceğiniz yerlerden ve onları yüzeye çıkararak bizleri yüzleşmeye zorlar. Bunların hepsi kulağa korkutucu gelse de önümüzdeki 5 ay boyunca bir kayanın altına saklanmadan evvel, bu enerjiyi son derece hoş bir dönüşüme çevirmemiz mümkün.

  Gerçek şu ki, şayet ‘gölge tarafınızı’ şifalandırmayı seçer. Hayatın akışına kalbinizin sesine ve rehberliğine müsaade verirseniz şifa sizi bulur.  Tıpkı Zümrüdüanka kuşu üzere, kendinize küller halinde parçalanma müsaadesi verdiğinizde her zamankinden daha güçlü, daha hoş ve daha güçlü bir halde yükseleceksiniz.

  Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

  Facebook

  Web

  Instagram 

  YouTube

  Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar külliyen muharrirlerinin özgün fikirleridir ve Onedio’nun editöryal siyasetini yansıtmayabilir. ©Onedio