Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Yeni Nesil Mobil İş İstasyonları

  Yeni nesil mobil iş istasyonları, çalışanların esneklik ve verimliliklerini artırmak için tasarlanmıştır. Bu istasyonlar, modern iş dünyasının gereksinimlerine uygun şekilde mobilite ve konforu bir araya getiriyor.

  Yeni nesil mobil iş

  Lenovo, karmaşık iş yüklerinin üstesinden gelmek için gerekli güç ve performansı sağlamak için özenle hazırlanmış en yeni mobil iş istasyonu ürünlerini piyasaya sundu. En yeni yapay zeka teknolojileriyle donatılmış Lenovo ThinkPad P1 Gen 7, P16v i Gen 2, P16s i Gen 3 ve P14s i Gen 5, profesyonellerin yapay zeka iş akışlarıyla etkileşim kurma biçimini dönüştürmeyi amaçlıyor.

  Yapay Zeka Teknolojileri ile Güçlendirilmiş Donanım

  Lenovo, sektördeki iş ortakları Intel, NVIDIA ve Micron ile iş birliği içinde, günümüzün yapay zeka yoğunluklu görevlerinin ihtiyaçlarını karşılayan güçlü ve performans odaklı yapay zeka bilgisayarlarını tanıttı. Entegre nöral işleme üniteli (NPU) Intel Core Ultra işlemciler ve NVIDIA RTX Ada Generation GPU’ların dahil edilmesi, yapay zeka teknolojisinde büyük bir ilerleme sağlayarak genel performans ve üretkenlik olanaklarını artırıyor.

  Profesyoneller İçin Tasarlanmış Yapay Zeka Çözümleri

  Lenovo’nun yapay zekaya hazır mobil iş istasyonları, çok çeşitli sektörlerde kullanıcılara daha fazla verimlilik sunarak ezberleri bozuyor. Veri analizinden yaratıcı süreçlere kadar iş akışlarına hız katan özellikleriyle bu mobil iş istasyonları, en gelişmiş iş yükleri için dahi gereken yüksek hızlı gücü sağlıyor.

  Yüksek Performans ve Esneklik

  Lenovo’nun yoğun makine öğrenmesi görevleri için tasarlanmış ultra taşınabilir ve yüksek performanslı mobil iş istasyonu olan ThinkPad P1 Gen 7, her yerden çalışma esnekliği sağlıyor. Ürünün güçlü donanımını tamamlayan üstün kaliteli alüminyum yapısı, adeta ürünün sunduğu gelişmiş yapay zeka teknolojisini sergiliyor.

  Intel ve NVIDIA İş Birliği ile Geliştirilen İş İstasyonları

  Lenovo, Intel ile birlikte Core Ultra 9 185H’ye kadar yenilikçi Intel Core Ultra işlemcilere yer vererek en yeni ThinkPad P serisinin performansını ve kapasitesini önemli ölçüde artırdı. Bu işlemciler, 100’ü aşkın uygulamada yapay zeka özelliklerinin performansını optimize etmek için tasarlanmış CPU, NPU ve entegre GPU içeren çok işlemcili bir paketi bir araya getiriyor.