Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Xiaomi’nin Yeni Modeli: POCO M6 4G

  Xiaomi’nin yeni modeli POCO M6 4G hakkında detaylı bilgiler! Özellikler, fiyat ve çıkış tarihi. POCO M6 4G incelemesi ve daha fazlası burada!

  Xiaomi'nin yeni modeli POCO

  Xiaomi, POCO M6 4G modelini küresel pazara sunmaya hazırlanıyor. Bu hamle, önceki POCO M6 5G modelinin başarısının ardından gerçekleşiyor. ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) ve Tayland Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu (NBTC) gibi düzenleyici kuruluşlardan alınan onaylar, yeni POCO serisinin yolda olduğunu gösteriyor.

  Şu anda mevcut olan modeller arasında Xiaomi POCO M6 Pro 4G ve POCO M6 Pro 5G bulunuyor. FCC kayıtlarına göre, Xiaomi POCO M6 4G modeli farklı bir ad altında listelenmiş durumda. NBTC ise bu modeli POCO M6 olarak adlandırıp 4G LTE bağlantısını desteklediğini belirtmiş.

  Bu bilgilere dayanarak, Xiaomi’nin bu cihazı POCO M6 4G adıyla piyasaya süreceği anlaşılıyor. Daha önce 5G versiyonu piyasaya sürüldüğü için bu isim tercih edilmiş olabilir.

  Özellikler ve Detaylar

  • POCO M6 4G modeli, FCC web sitesinde 2404APC5FG koduyla referans gösteriliyor.
  • Cihaz, HyperOS işletim sistemini kullanacak ve 4930mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak.
  • Ayrıca 33W kablosuz şarj desteği sunacak olan cihazın, batarya kapasitesinin 4930mAh’den biraz daha yüksek olabileceği tahmin ediliyor.
  • Xiaomi POCO M6 4G’nin doğrudan öncüsü neredeyse iki yıl önce piyasaya sürülmüştü. Bu nedenle yeni modelin piyasaya ne zaman sürüleceği henüz net değil.

  Xiaomi’den, ürünün piyasaya sürülmesinden önce POCO M6 4G hakkında daha fazla bilgi bekleniyor.