Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  WhatsApp Tatil Modu Özelliği Geliyor!

  WhatsApp’ın yeni tatil modu özelliği sayesinde mesajlara geçici olarak yanıt verme imkanı geliyor! Artık tatildeyken de rahatça dinlenebileceksiniz.

  WhatsApp'ın yeni tatil modu

  Popüler anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, kullanıcıları için heyecan verici bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Yoğun mesaj trafiği olan gruplarda bulunan kullanıcılar artık ‘Tatil Modu‘ özelliği sayesinde geçici bir rahatlama yaşayabilecekler.

  Detaylar ve Test Aşaması

  Detaylar ve Test Aşaması

  WhatsApp, gelişmekte olan ülkelerde SMS’e göre daha fazla tercih edilen bir iletişim aracı haline gelmiştir. Şirketin yakın zamanda getirmeyi planladığı ‘Tatil Modu‘ özelliği, 2018 yılında duyurulmuş ancak detayları belirsiz kalmıştı. Güncelleme için Android üzerinde testler yapılmakta olup, 2.19.101 sürümü üzerinde bu özellik denenmektedir.

  Arşivlenmiş Sohbetleri Yoksay Özelliği

  Tatil Modu‘ olarak adlandırılacak bu özellik, kullanıcılara yoğun mesaj trafiği olan gruplardan geçici olarak uzaklaşma imkanı sağlayacak. Grup mesajlarından rahatsız olmadan çıkmak istemeyen kullanıcılar, bu özellik sayesinde mesajlardan geçici olarak kurtulabilecekler. Ayrıca, yeni mesaj geldiğinde arşivlenmiş sohbetlerin tekrar ana ekrana çıkmamasını sağlayarak kullanıcı deneyimini iyileştirecek.