Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  WhatsApp, Facebook ve Instagram Erişim Sorunları

  WhatsApp, Facebook ve Instagram’da yaşanan erişim sorunları hakkında güncel bilgiler. Sosyal medya platformlarının karşılaştığı sorunlar ve çözüm önerileri burada!

  WhatsApp, Facebook ve Instagram'da

  Çöken WhatsApp, Facebook ve Instagram

  Zaman zaman yaşanan erişim sorunlarına bir yenisi eklenen WhatsApp, an itibariyle Türkiye’de kullanılamıyor. Kullanıcılar uygulamaya girdiklerinde bağlantı sorunu hatası ile karşılaşıyorlar. Benzer sorun yine aynı gruba bağlı olan Facebook ve Instagram’da da yaşanıyor. Daha önce de yaşanan bu durum sebebiyle Türkiye’deki kullanıcıların uygulamayı kullanamadıkları haberi de veriliyor. Konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmese de bu tarz sorunlarda belli bir süre sonra hataların düzeltildiği de bilinen bir gerçek.

  Instagram ve Facebook da Çöktü

  Instagram ve Facebook da Çöktü

  Facebook‘un sahibi olduğu WhatsApp‘a ek olarak aynı zamanda Instagram ve Facebook‘ta da benzer bir erişim sorunu yaşandığı sosyal medyada dile getirilen bir diğer şikayet. Muhtemelen ortak sunucu kullanan bu sosyal ağlar benzer sebepten dolayı çöktü.

  Dünya Genelinde Erişim Sorunları

  Bu tarz kesintileri takip eden DownDetector sitesinin verilerine göre WhatsApp ile ilgili sorun en çok Avrupa ülkelerinde yaşanıyor. Sitenin yayınladığı haritaya göre özellikle yaşanan sorun özellikle İtalya ve Almanya’nın kuzey bölgelerini etkiliyor. Ayrıca ilerleyen dakikalarda sorun Malezya’yı da etkilemiş görünüyor. Sorunun ne zaman çözüleceği konusunda halen resmi bir açıklamanın gelmediğini belirtelim.

  GÜNCELLEME: Sorun TSİ 16:15-30 civarında düzelmiştir.