Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Vivo X100s Modeli ve MediaTek Dimensity 9300+ Yongası

  Vivo X100s modeli MediaTek Dimensity 9300+ yongasıyla güçlendirilmiş! Yenilikçi tasarımı ve üstün performansıyla dikkat çekiyor. Detaylar için tıklayın.

  Vivo X100s modeli MediaTek

  Vivo X100s modelinin Mayıs ayında tanıtılacağı ve cihazın kalbinde Dimensity 9300+ yongasının bulunacağı önceden duyurulmuştu. Bugün ise MediaTek, Dimensity 9300+ yongasının 7 Mayıs’ta resmi olarak tanıtılacağını duyurdu. Yonga hakkında önemli detaylardan biri, güçlü yapay zeka yeteneklerine sahip olmasıdır.

  Mediatek’in yonga seti için belirlediği ana tema ise “Her şey için yapay zeka” olacak. Bu da yonganın yapay zeka odaklı özelliklerinin ne kadar önemsendiğini gösteriyor. X100s modelinde yapay zeka kullanımının nasıl optimize edildiği, fotoğraf çekiminden günlük kullanıma kadar birçok alanda nasıl etkili olacağı da merak konusu.

  Vivo, yeni telefonun yapay zeka destekli fotoğrafçılık özelliklerini gösteren bir demo videosu paylaşmıştı. Bu video, Dimensity 9300+ yongası ve X100s’in ne gibi yenilikler getireceğine dair ipuçları veriyor. Yakın zamanda hem yonga seti hem de telefon hakkında daha detaylı bilgilerin paylaşılması bekleniyor.

  Siz MediaTek Dimensity 9300+ yongasından hangi özellikleri görmek istersiniz? Yapay zeka konusunda beklentileriniz nelerdir?