Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Vali Erol, Kan Bağışına Takviye Verdi

  Ordu Valisi Muammer Erol, Türk Kızılay’ının 156. Kuruluş yıl dönümü anısına düzenlenen kan bağışı aktifliğine katılarak kan bağışında bulundu.

  Ordu Valisi Muammer Erol,

  11-12 Haziran 2024 tarihleri ortasında, Ramada Otel’in yanında bulunan alanda yapılacak kan bağışı aktifliğine Vali Muammer Erol’un yanı sıra Ordu Büyükşehir Belediye Lider Vekili Celal Tezcan, Altınordu Kaymakamı Erkan Karahan, Vilayet Emniyet Müdürü Atilla Aksoy, Altınordu İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, Türk Kızılay’ı Ordu Şube Başkanı Menderes Türkeli ile Fatsa Şube Lideri Adil Keskin de katıldı.

  Vatandaşları da davet etti

  Kan bağışında bulunarak vatandaşlara örnek olan Vali Muammer Erol, Türk Kızılay’ının 156. Kuruluş yıl dönümünü de kutladı. Türk Kızılay’ının savaş ve doğal afetlerde, sıhhat ve toplumsal yardımlarda, kan muhtaçlığının karşılanmasında 156 yıldır kıymetli hizmetler yapan esaslı geçmişiyle değerli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten Erol, Türk Kızılay’ına takviye olunmasını istedi.

  Kan bağışının hayati bir gereksinim olduğunu belirten Vali Erol, tüm vatandaşları bu mevzuda hassas olmaya ve Kızılay’ın kan bağışı kampanyalarına katkıda bulunmaya davet etti.

  [related-posts id=”182061″ color=”bg-primary”][/related-posts]