Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  UXLINK’ten Büyük Başarı: Yeni Finansman Turu ve Büyüme

  UXLINK, yeni finansman turunda elde ettiği büyük başarıyla dikkat çekiyor. Şirketin hızla büyümesi ve geleceğe yönelik planları merakla bekleniyor.

  UXLINK, yeni finansman turunda

  Önde gelen Web3 sosyal altyapısı UXLINK, bir önceki turundan üç aydan kısa bir süre sonra gelen yeni bir finansman turu ile yolculuğunda önemli bir kilometre taşını açıkladı.

  Yeni Finansman Turu ve Yatırımcılar

  SevenX Ventures, INCE Capital ve HashKey Capital’in öncülük ettiği bu tur, birden fazla yatırımcının ilgisini çekerek UXLINK’in sektördeki öncü konumunu pekiştirdi.

  Finansman Miktarı ve Destekçiler

  5 milyon dolar sınırını aşan bu son finansman çabası, UXLINK’in toplam finansmanını 15 milyon doların ötesine taşıyor. Özellikle Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Asya ve Orta Doğu’dan saygın kuruluşlar ve önemli isimlerden destek geldi.

  UXLINK Hakkında

  UXLINK Hakkında

  UXLINK, 5,5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcı, 1 milyondan fazla günlük kullanıcı ve 100.000’den fazla grup ile “tanıdık sosyal ilişki” ve gruplara dayalı bir Web3 sosyal platformu ve altyapısıdır.

  • Günlük 1 milyon zincir içi/zincir dışı aktif ve 200 bin zincir içi günlük aktif kullanıcı ile 5 milyondan fazla kullanıcı kazandı.
  • 100K+ web3 destekli grup tarafından organize edilmiş kullanıcı trafiği ve etkileşimleri

  İletişim Bilgileri

  İletişim Bilgileri

  UXLINK Web: https://www.uxlink.io/
  UXLINK Twitter: https://twitter.com/UXLINKofficial
  UXLINK Telegram: https://t.me/uxlinkofficial

  Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.