Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  TikTok’ta Viral Olan “Asoka” Akımına Katılan Enis Arıkan, Hintlilere Taş Çıkarttı!

  TikTok’ta viral olan ‘Asoka’ trendine katılan Enis Arıkan’ın düşük bütçeli görüntüsü toplumsal medya kullanıcılarına kahkaha attırdı! Bir vakitler Ezgi Mola’nın biriciği, ayrıyeten daha birçok ünlü ismin de yakın dostu olan, hayatımıza girdiği günden beri …

  TikTok'ta viral olan 'Asoka'

  TikTok’ta viral olan ‘Asoka’ trendine katılan Enis Arıkan’ın düşük bütçeli görüntüsü toplumsal medya kullanıcılarına kahkaha attırdı!

  Bir vakitler Ezgi Mola’nın biriciği, ayrıyeten daha birçok ünlü ismin de yakın dostu olan, hayatımıza girdiği günden beri yüzlerimize koca bir tebessüm yerleştirmeyi misyon edinmiş üzere takılan Enis Arıkan’a yalnızca oyuncu desek hafif kalır.

  En son Camdaki Kız’daki Muzo rolüyle ortalığı ayağa kaldıran ve çok beğenilen Arıkan’ın on parmağında on beceri var biliyorsunuz.

  Özellikle son vakitlerde toplumsal medya hesabını epey etkin kullanan Arıkan, sık sık çektiği komik görüntüler ve pozlarla gündeme geliyor.

  Şimdi hazırsanız Arıkan’ın bu seferki görüntüsü Instagram’da gören duyan herkese kahkaha attıran cinsten! TikTok’ta viral olan “Asoka” akımına denk gelmişsinizdir tahminen…

  TikTok’ta yüz binlerce kişinin katıldığı trendde kullanıcılar, Kareena Kapoor Khan ve Shah Rukh Khan’ın başrollerini paylaştığı 2001 Bollywood sineması Asoka’daki San Sanana müziği eşliğinde abartılı Hint gelin saçı, makyajı ve kıyafetleriyle halden şekile giriyorlar!

  Şimdi hazırsanız sahneyi Enis Arıkan’a bırakıyor ve sizi düşük bütçeli de olsa gülme krizine sokan, ayrıyeten da “akıma son noktayı koydu” dedirten özgün versiyonuyla baş başa bırakıyoruz!

  Gelin, kim ne demiş birlikte bakalım! 👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  👇

  Siz ne düşünüyorsunuz? Nasıl olmuş? Haydi yorumlarda buluşalım!