Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Tesla Model 3 ve Kamera İşlevi

  Tesla Model 3’ün kamera işlevi ile ilgili detaylı bilgileri bu içerikte bulabilirsiniz. Araç kameralarının özellikleri ve nasıl kullanıldığı hakkında bilgi alın.

  Tesla Model 3'ün kamera

  Tesla Model 3, Avrupa’da büyük ses getiren satış rakamlarıyla dikkat çekiyor. Fakat aracın içindeki kameranın işlevi hakkında net bir açıklama yapılmamıştı.

  Kameranın Açıklanması

  Tesla Model 3‘ün dikiz aynasının üst kısmında yer alan kameranın ne işe yaradığı merak konusuydu. Bir Twitter kullanıcısı, kameranın işlevi hakkında bir açıklama yapılmadığı sürece Tesla ve Elon Musk hesaplarını engelledi.

  Elon Musk’tan Açıklama

  Elon Musk'tan Açıklama

  Tesla CEO’su Elon Musk, yapılan bu paylaşım üzerine kameranın ilerleyen zamanlarda otonom araç filoları oluşturma aşamasında ve güvenlik amaçlı kullanılacağını belirtti. Kamera, Uber ve Lyft gibi şirketlerle rekabet etmek ve güvenlik önlemlerini artırmak için tasarlandı.

  Tesla otomobillerin gelecekte taksi gibi çalışabileceği ve sahiplerinin otomobillerini ortak otonom sistem havuzuna kaydederek para kazanabileceği bir sistem üzerinde çalışıldığı da gelen haberler arasında.