Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Terra Classic (LUNC) Coin Hakkında Detaylar

  Terra Classic (LUNC) Coin nedir? LUNC Coin özellikleri nelerdir? Terra Classic Coin hakkında detaylı bilgiler ve analizler bu yazıda!

  Terra Classic (LUNC) Coin

  Terra Classic (LUNC) coin nedir?

  LUNC coin, Terra ağındaki hard fork sonucu ortaya çıkan bir kripto para birimidir. TerraForm Labs kurucusu Do Kwon’un liderliğinde gerçekleşen fork ile Terra ağı ikiye bölünerek yeni bir chain oluşturulmuştur. Bu yeni chain Terra 2.0 adını alırken eski chain ise Terra Classic (LUNC) adını almıştır. Yani, LUNC coin, aslında orijinal Terra Luna tokenidir.

  LUNC Coin’in Geçmişi ve Neden Luna Classic Adını Aldığı

  Neden Luna Classic?

  LUNC coin, Terra’nın LUNA/UST çöküşünden sonra kurtarma planı çerçevesinde ortaya çıkan yeni chain olan Terra Classic’ın tokenidir. Bu bölünme sonrasında yeni chain Terra 2.0 adını alırken LUNC coin de Luna Classic adını almıştır. Fork sonrası gerçekleşen bu değişim, Terra ekosisteminin gelecekteki yapılanmalarını etkilemektedir.

  LUNC Coin Fiyat Analizi

  LUNC coin fiyat grafiği yorumu

  LUNC coin fiyatı, Mayıs 2022’de yaşadığı ciddi çöküş sonrasında hala toparlanma sürecindedir. CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri 340,326,388 dolar olan LUNC coin, Elliot Dalga analizine göre ABC düzeltmesi yapıp yeni bir yükseliş trendi başlatabilir.

  LUNC Coin Fiyat Tahminleri ve Gelecek Görünümü

  Terra Classic (LUNC) coin geleceği ve fiyat tahminleri

  LUNC coin, 2022 yılında büyük bir çöküş yaşamış olsa da gelecek yıllarda belirli bir ivme kazanabileceği düşünülmektedir. Öngörülen fiyat tahminlerine göre, LUNC coinin belirli bir değer artışı potansiyeli bulunmaktadır.

  Son Gelişmeler ve LUNC Coin Haberleri

  Son Gelişmeler ve LUNC Coin Haberleri

  Terra Classic LUNC coin haberleri

  LUNC coin topluluğu, projenin toparlanacağına dair umutlarını ifade etmektedir. Terra Luna Army X hesabı da bu umudu paylaşarak LUNC coinin toparlanma sürecine destek vermektedir. Gelişmeler takip edilmeye devam edilmektedir.