Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Tek Başına Oynayanlara Üzücü Haber Geldi: Helldivers 2 Eksik Oynayan Oyuncuları Cezalandırıyor!

  Helldivers 2’ye gelen yeni güncelleme ile birlikte oyunu tek başına oynayanların başı biraz ağrıyabilir. Helldivers 2, yeni güncelleme ile oyunu zorlaştırıyor. Güncelleme notlarına göz attığımzıda bir kısım dikkatimizi çekiyor. Bu kısım …

  Helldivers 2'ye gelen yeni

  Helldivers 2’ye gelen yeni güncelleme ile birlikte oyunu tek başına oynayanların başı biraz ağrıyabilir.

  Helldivers 2, yeni güncelleme ile oyunu zorlaştırıyor.

  Güncelleme notlarına göz attığımzıda bir kısım dikkatimizi çekiyor. Bu kısım bizlere ‘ Şayet oyunu 4 şahıstan daha az kişi ile oynuyorsanız, düşmanlar daha sıklıkla spawn olacak’ biçiminde bir bilgi veriyor.

  Bu durum da oyunun zorluğunu bir üst kademeye çıkaracak.

  Helldivers 2, tek kişilik modda oynayanlar için muhakkak bir zorluk düzeyinden sonra kabus üzere bir tecrübe yaşatıyordu. Bu güncelleme ile birlikte de bu durum daha da güç bir hal alacak üzere duruyor.

  Güncelleme, birçok silah dengelemesi de içeriyor.

  Gelen bu güncelleme ile birçok silaha dengeleme geldi. Birtakım fazla güçlü silahların gücü düşürüldü. Kimilerinin da bekleme müddeti düzenlendi. Oyunda bulunan neredeyse her silah bu güncelleme ile düzenlemeye dahil edildi.

  Ufak tefek oynanış değişiklikleri de yapıldı.

  Oynanış kısmına dair şikayet edilen birçok şey de düzenlendi. Bunların en başında, vazife bölgelerinin ortasındaki aralıkların düzenlenmesi yer alıyor. Bunun yanında ‘Raise the Flag’ vazifesi de artık yüksek zorluk düzeylerinde oynanabilir duruma getirildi.