Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Steam Türkiye’de Haftanın En Çok Satanları: İstek Listesi Rekortmeni Tozu Dumana Kattı

  Steam Türkiye’de haftanın gelire nazaran en çok satan oyunları aşikâr oldu. 23-30 Nisan tarihleri ortasında listenin en dikkat çeken ismi ise şimdi geçtiğimiz günlerde çıkan Manor Lords oldu. 1. Listenin hakimi bu hafta da değişmedi. Valve’ın …

  Steam Türkiye'de haftanın gelire

  Steam Türkiye’de haftanın gelire nazaran en çok satan oyunları belirli oldu. 23-30 Nisan tarihleri ortasında listenin en dikkat çeken ismi ise şimdi geçtiğimiz günlerde çıkan Manor Lords oldu.

  1. Listenin hakimi bu hafta da değişmedi.

  Valve’ın sevilen rekabetçi FPS oyunu Counter-Strike 2 bu hafta da ülkemizdeki liderliğini kimselere bırakmadı. Oynaması büsbütün fiyatsız olsa da seçkin statüsü 14,99 dolar olan oyunun pazar yeri de bir oldukça hareketli.

  2. Daha çıkmadan rekor kıran Manor Lords gelir gelmez ortalığı darma duman etti.

  Slavic Magic isimli bağımsız stüdyo tarafından geliştirilen ve oyuncuların yana yakıla çıkmasını bekledikleri Manor Lords nihayet karşımızda. Steam’de en çok istek listesine eklenen oyun olan Manor Lords ayrıyeten 10 Mayıs tarihine kadar yüzde 25 indirimde.

  3. Dota 2 büyük yükselişinin akabinde hala pozisyonunun nispeten de olsa koruyor.

  Geçtiğimiz hafta çok gerilerden gelerek kendini bir anda birinci 3 içerisine atmayı başarmış olan Dota 2 bu hafta yerini Manor Lords’a kaptırmış olsa da oyunun ardına aldığı rüzgar büsbütün kesilmiş değil. Valve’ın vakte meydan okuyan MMO’su haftayı ülkemizde üçüncü sırada kapatıyor.

  4. Battle royale bayrağı ise yeniden PUBG: Battlegrounds’da.

  Oynaması büsbütün fiyatsız, sevilen battle royale oyunu PUBG: Battlegrounds geçtiğimiz haftaya nazaran bir sıralık düşüte. Yakın vakitte efsaneler efsanesi klasik Erangel haritasının yepyeni haliyle geri döneceği oyun yeni oyuncular da kazanmaya devam ediyor.

  5. Haftanın geri döneni ise dev indirimdeki EA Sports FC 24.

  Geçtiğimiz hafta birinci on içine dahi neredeyse sıkıntı giren EA Sports FC 24 bu hafta tekrar alışık olduğu pozisyonlarda. Dört sıra birden yükselerek birinci beş içine kendini atmayı başaran oyun şu anda tarihinin en büyük indirimlerinden biriyle, %80 indirimle sartılıyor.

  Listenin geri kalanı ise şöyle:

  • Forza Horizon 5

  • Helldivers 2

  • The Planet Crafter

  • eFootball 2024

  • Apex Legends