Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Star Wars Outlaws İçin Yeni Ayrıntılar Ortaya Çıktı

  Ubisoft Forward aktifliği kapsamında yesyeni içerikler geldi.

  Ubisoft Forward aktifliği kapsamında

   
  Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft grubunun üstlendiği Star Wars temalı açık dünya aksiyon macera oyunu Star Wars Outlaws için orijinal bir fragman yayınlandı. Yayınlanan içeriğe bakacak olursak 10 dakikalık bir oynanış manzarası bizlere sunuluyor.
   
  Ubisoft Forward aktifliği kapsamında yesyeni içerikler geldi
   
   
   
  Yakın vakitte gerçekleştirilen Ubisoft Forward aktifliği kapsamında sunulan oynanış tanıtım görüntüsü içerisinde ana karakterimiz Kay Vess’i direkt gözlemleyebiliyor ve onun büyük bir vazifeye çıktığını aktarabiliyoruz. Buna ek olarak görüntüde yanımızda yer alan sadık yoldaşımız Nix’e de yer veriliyor. Birebir vakitte burada karakterlerin geçmişine hakikat bir seyahat yapılıyor.
   
  Star Wars Outlaws oyununda oyuncular keşfedilecek farklı bölgelere hakikat adım atabiliyor ve açık dünyayı dilediği üzere arşınlayabiliyor. Yeni oynanış görüntüsünde birebir zamanda oyun yönetmeni Mathias Karlson misyonlardan birini ayrıntılı bir formda anlatıyor.
   
  Video içeriğine daha fazla girecek olursak ana karakterimiz Kay, Tatooine’deki bir silahşör hakkında ayrıntılı bir bilgi topluyor. Trailblazer isimli gemisiyle seyahat ederken ana karakterimiz, korsanlar tarafından hücuma uğrayan bir yük gemisinin yardımına yanlışsız koşuyor. Burada tüm ayrıntıları ile bir arada oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebiliyoruz.
   
  Beklenen üretimler ortasında bulunan Star Wars Outlaws, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Ubisoft Store üzerinden 30 Ağustos’ta çıkacak.