Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Söylenti: Kingdom Hearts 4 Önümüzdeki Yıl Bizlerle Buluşabilir!

  2019 yılında piyasaya sürülen Kingdom Hearts 3’ün devam oyunu, önümüzdeki yıl çıkabilir. Söylentinin kaynağı emniyetli bir haberciden geliyor. Daha evvel birçok sızıntı ile gündeme gelen Daniel Ritchman, Kingdom Hearts 4 için yeni bir söylenti …

  2019 yılında piyasaya sürülen

  2019 yılında piyasaya sürülen Kingdom Hearts 3’ün devam oyunu, önümüzdeki yıl çıkabilir.

  Söylentinin kaynağı sağlam bir haberciden geliyor.

  Daha evvel birçok sızıntı ile gündeme gelen Daniel Ritchman, Kingdom Hearts 4 için yeni bir söylenti ortaya attı. Ritchmen’a göre yeni Kingdom Hearts oyunu, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek.

  Daniel, daha evvel Sonic Frontiers oyununu sızdırmıştı.

  Daniel, Sonic Frontiers geliştirme basamağındayken oyuna dair bilgiler paylaşmıştı. Yani Daniel’ın doğulu firmalara olan yakınlığını biliyoruz. Bu yakınlık da elde ettiği bilgilerin doğruluk oranını artırıyor.

  Kingdom Hearts 4, bundan 2 yıl evvel duyrulmuştu.

  2022 yılında birinci sefer duyrulan Kingdom Hearts, o günden bu yana sessizliğini muhafazaya devam ediyor. Oyuna dair elimizde çok kısıtlı bilgiler mevcut. Çıkış tarihi, hangi platformlara geleceği üzere sorular şimdi netlik kazanmış değil.

  Final Fantasy Rebirth’ün çıkışı, Kingdom Hearts 4’ü hızlandıracaktır.

  Square Enix’in odağında uzun müddettir Final Fantasy Rebirth bulunuyordu. Bu üretimin piyasaya sürülmesi ile birlikte Square Enix’in odağının Kingdom Hearts 4’e kayması kuvvetle mümkün. Bu durum da oyunun geliştirme sürecini hızlandıracaktır.