Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Sims’in Tahtına Aday Life by You’nun Çıkış Tarihi Açıklandı

  Bu vakte kadar rakipsiz diyebileceğimiz The Sims’in tahtına aday olan hayat simülasyonu Life by You’nun çıkış tarihi nihayet açıklandı. The Sims gibisi yapısının yanında seriden ayrılan taraflarıyla de öne çıkan Life by You geçtiğimiz aylarda …

  Bu vakte kadar rakipsiz

  Bu vakte kadar rakipsiz diyebileceğimiz The Sims’in tahtına aday olan ömür simülasyonu Life by You’nun çıkış tarihi nihayet açıklandı.

  The Sims gibisi yapısının yanında seriden ayrılan taraflarıyla de öne çıkan Life by You geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu.

  Life by You’nun çıkış tarihi de nihayet aşikâr oldu.

  Yaşam simülasyonlarına yeni bir soluk katması beklenen Life by You birinci etapta erken erişim olarak karşımıza çıkacak. Oyunun erken erişim için çıkış tarihi ise rastgele bir erteleme olmaması durumunda 4 Haziran 2024 olarak açıklandı.

  Peki Life by You en güçlü rakibi The Sims’ten başka olarak ne üzere özellikler sunacak?

  Oyunun en dikkat cazip yanlarından biri kentteki rastgele iki karakter ortasında sırf tek tıkla geçiş yapabilecek olmamız. Bunun yanında Life by You, The Sims’in bu vakte dek çoğunlukla karanlıkta bıraktığı okul ve iş yeri üzere yerlerde de denetimi oyunculara bırakıyor. Tüm bunların haricinde oyundaki karakterlerimiz The Sims serisinin bilakis doğal bir lisanla konuşacaklar ve diyalog seçeneklerimiz de buna nazaran gelişecek.

  Life by You hangi platformlar için çıkacak, fiyatı ne olacak?

  PC platformu için 4 Haziran 2024 tarihinde çıkacak Life by You Epic Games Store ve Steam üzerinden satışa sunulacak. Şimdi ön sipariş basamağı başlamamış olan oyunun fiyatı da belirsizliğini koruyor.