Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Sergen Yalçın’dan Beşiktaş cevabı!

  Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Beşiktaş iddiaları için konuştu.

  Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen
  Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Ekol TV’de canlı yayında açıklamalarda bulundu. Yalçın, programda Beşiktaş iddialarıyla ilgili için de konuştu.

  “BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ”

  Program moderatörünün, “Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü kim olmalı?” anketinde en çok oyun kendisine çıkması için konuşan Sergen Yalçın, “Gerçekten ankete katılan herkese teşekkür ederim. Çok değerli benim için. Çalıştığım zaman da söylemiştim zaten, eğer büyük takımda çalışıyorsanız, taraftar arkanızda yoksa, değilse, oralarda başarılı olma ihtimaliniz yok. Mutlaka taraftarlar birlikte hareket etmek zorundasınız. Büyük camiaların çok büyük taraftar kitleleri var, bu kitlelere hitap ediyorlar. Siz de bu ortamın içinde olmak zorundasınız.” şeklinde konuştu.

  BEŞİKTAŞ CEPHESİNİN AÇIKLAMALARI

  Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba, cumartesi günü yaptığı açıklamada Sergen Yalçın için gelen sorunun ardından, “Doğal aday” cevabını vermişti.

  Bugün (Salı) Almanya’ya giden Beşiktaş Başkanı Hasan Arat ise Nuri Şahin ve yeni teknik direktör konusunda gelen sorunun ardından, “Herkesle temasımız var. Sadece Nuri Şahin değil birçok hocayla temasımız var. Türkiye’de de liglerin bitmesi lazım, görüşeceğimiz insanlar var. Bir isim telaffuz etmek doğru olmaz. Herkes Beşiktaş’a gelmek istiyor, bunu bilin. Çok kötü bir sezon geçirmiş olmamız fark etmemeli. Kötü sezondan ders çıkartmamız lazım. Elimizdeki oyuncu havuzunu iyi değerlendirmemiz lazım. Oyuncu imkanlarıyla ilgili de görüşmelerimiz olacak. Bu çok normal. Süreç başladı bence.” sözlerini sarf etmişti.