Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Sephora’nın Yeni Marka Konumlaması ve Ajda Pekkan’ın Performansı

  Sephora’nın yeni marka konumlaması ve Ajda Pekkan’ın muhteşem performansı hakkında detaylı bilgi. Sephora’nın güncel trendlere uyum sağlayan stratejileri ve Ajda Pekkan’ın unutulmaz performansı burada!

  Sephora'nın yeni marka konumlaması

  Sephora, Yeni Marka Konumlamasıyla Dikkatleri Üzerine Çekiyor

  Sephora, Yeni Marka Konumlamasıyla Dikkatleri Üzerine Çekiyor

  Sephora, Mart ayı itibarı ile dünyadaki 35 pazarında ilk kez tek bir marka konumlaması sahiplendi: “We belong to something beautiful.” Bu kapsayıcı vizyonu yansıtan yeni marka konumlamasını, lokal kampanya filminin marka yüzleri Merve Dizdar, Enis Arıkan, Bige Önal, Sibil Çetinkaya, Şükrü Özyıldız ve Nebahat Çehre‘nin katıldığı özel bir lansman ile duyurdu.

  Ajda Pekkan, Sephora Lansmanında Unutulmaz Bir Performans Sergiledi

  Sephora Genel Müdürü Berrin Beksaç Özduman, lansmanda yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Sephora olarak, farklılıklarımızı kutlayan ve güzelliğin her çeşidine saygı gösteren bir marka olmaktan gurur duyuyoruz. Güzelliğin kapsayıcı ve kucaklayıcı yolculuğunu paylaştığımız yeni kampanya filmimizi, Türkiye’nin sevilen isimlerinden oluşan özel bir ekip ile gerçekleştirdik.”

  Sürpriz konuk olarak sahneye çıkan Ajda Pekkan, geceye damgasını vurdu. Frankie İstanbul’un büyülü atmosferinde gerçekleşen etkinlikte, Ajda Pekkan’ın unutulmaz performansı konukları büyüledi ve geceyi taçlandırdı.