Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Samsung Galaxy A35 Güncellemesi

  Samsung Galaxy A35 Güncellemesi hakkında en son bilgiler ve detaylar burada! Cihazınızı en yeni özellik ve güvenlik güncellemeleriyle güncel tutun.

  Samsung Galaxy A35 Güncellemesi

  Geçtiğimiz ay piyasaya sürülen Samsung Galaxy A35, Samsung’un orta segmentteki en yeni akıllı telefonlarından biri olarak dikkat çekiyor. Avrupa’da bu akıllı telefon için ilk güncelleme yayınlandı.

  Güncelleme Detayları

  Bu güncelleme, özellikle SM-A356B model numarasına sahip Galaxy A35s modellerini kapsıyor ve telefonun 4G bağlantısını güçlendirmeyi hedefliyor. Güncelleme, özellikle “Bölgesel LTE TDD bant desteğini” artırmayı amaçlıyor.

  Güncelleme Özellikleri

  • Telefonun 4G bağlantı kapasitesinin artırılması
  • Veri hızlarında artış ve daha stabil bağlantı imkanı
  • Kullanıcı deneyiminde önemli iyileştirmeler

  Almanya’da satın alınan Galaxy A35 5G modelleri, güncelleme sonrasında Belçika, Danimarka, Fransa, Lüksemburg, Hollanda, Avusturya, Polonya, İsviçre ve Çek Cumhuriyeti’nde LTE TDD bantlarında sinyal alamayacak.

  Avrupa’daki Galaxy A35 kullanıcıları, güncellemeyi birkaç gün içinde otomatik olarak alacaklar. Güncellemeleri manuel olarak kontrol etmek isteyen kullanıcılar ise ayarlar menüsünden Yazılım Güncelleme bölümüne giderek ‘İndir ve Yükle’ seçeneğini kullanabilirler.