Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde Çocuk Şenliği

  Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen çocuk şenliği, eğlenceli etkinlikler ve oyunlarla dolu bir gün sunuyor. Çocuklar için harika bir eğlence ve öğrenme fırsatı!

  Şahinbey Kongre ve Sanat

  Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde 20 Nisan tarihinde başlayan ve 28 Nisan’a kadar devam edecek olan Çocuk Şenliği, tüm çocukların ilgi odağı haline geldi. Etkinlikler kapsamında birbirinden ilginç ve heyecan verici etkinlikler düzenlenmektedir.

  • 27 Nisan Cumartesi günü magıc ilizyon gösterisi ve Niloya Renkli Balıklar Müzikali ile çocuklar eğlenceli dakikalar geçirecekler.
  • 28 Nisan Pazar günü ise Kukuli Müzikali sahnelenecek ve çocuklar keyifli zaman geçirecekler.

  Çocuklar ayrıca oyun grupları ve çeşitli etkinliklerle dolu dolu bir hafta sonu geçirecekler. Katılımcı çocuklar, etkinliklerin ücretsiz olmasından dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ettiler.

  “Doyasıya Eğlendik” Çocuk Şenliği

  Çocuklar, “Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun bizler için düzenlediği Çocuk Şenliği’nde doyasıya eğleniyoruz. Sinemalar ve müzikallerle dolu dolu bir programla keyifli zaman geçiriyoruz. Tüm etkinlikler ücretsiz olması da bizleri ayrıca mutlu ediyor. Başkanımıza teşekkürlerimizi iletiyoruz.” şeklinde konuştular.