Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Ripple İçin 2 Sıcak Gelişme: Fiyat Ne Durumda? Güncel

  Hakkında ayrıntıları TürkiyeBilgi.com sitemiz sayesinde ayrıntılı öğrenebilirsiniz. Önde gelen blockchain ödeme şirketi Ripple, kripto varlık koruma alanında değerli bir adım attı. İşte ayrıntılar konusuna gelecek olursak,

  Hakkında ayrıntıları TürkiyeBilgi.com sitemiz

  Ripple İçin 2 Sıcak Gelişme: Fiyat Ne Durumda?  Hakkında ayrıntıları TürkiyeBilgi.com sitemiz sayesinde ayrıntılı öğrenebilirsiniz. Ripple İçin 2 Sıcak Gelişme: Fiyat Ne Durumda?  konusuna gelecek olursak,

  Önde gelen blockchain ödeme şirketi Ripple, kripto varlık koruma alanında değerli bir adım attı. Standart Custody ve Trust Şirketi’nin satın alınması, Ripple’ın kripto varlık hizmetleri sunma kabiliyetini kıymetli ölçüde güçlendiriyor. Bu satın alma, kripto varlıkların global finans sistemine entegre edilmesi yolunda Ripple’ın hırslarının altını çiziyor.

   Standard Custody ile kripto para hizmeti

  Standart Custody ve Trust Şirketi, inançlı ve kurumsal seviyede koruma hizmetleriyle tanınıyor. Bu satın alma ile birlikte Ripple, New York Finansal Hizmetler Departmanı tarafından düzenlenen özel hedefli bir emanet şirketini lisans portföyüne ekliyor. Bu, Ripple’ın ABD genelinde sahip olduğu 40’a yakın eyalet para transferi lisansına ve Singapur Para Otoritesi’nden aldığı Önemli Ödeme Kurumu Lisansı’na ve İrlanda Merkez Bankası’ndan Sanal Varlık Hizmeti Sağlayıcısı (VASP) kaydına ek olarak değerli bir kazanım.

  Satın alma, Ripple’ın blockchain ve kripto varlık teknolojisi ile güçlendirilen kurumsal altyapı tahlillerini destekleme stratejisiyle uyumlu. Bu tahliller, kurumsal müşterilerin bedeli daha verimli bir formda token haline getirmelerine, saklamalarına, taşımalarına ve transfer etmelerine imkan tanıyor.

  Ripple stablecoini için yeni gelişme

  Ripple, bu satın almanın yanı sıra, yakında piyasaya sürmeyi planladığı ABD doları takviyeli stablecoin dahil olmak üzere yeni eser tekliflerini keşfetmenin de önünü açıyor. Bu stablecoin teşebbüsü, blockchain ile klâsik finans ortasındaki boşluğu doldurmayı ve inanç, istikrar ve yarar sunan stablecoinlere olan artan talebi karşılamayı amaçlıyor.

  Ripple, geniş kapsamlı finansal tahlil sunma tecrübesini kullanarak, stablecoin’i XRP Ledger’a entegre etmeyi planlıyor. Bu, Ledger’ın mahallî merkeziyetçi olmayan borsa (DEX)’indeki likiditeyi artıracak ve geliştiriciler, kullanıcılar ve işletmeler için daha geniş bir yelpazede finansal kullanım senaryosunu destekleyecek.

  Satın almanın kıymetli bir noktası da Standart Custody CEO’su Jack McDonald’ın Ripple’da Kıdemli Stablecoin Lider Yardımcısı olarak atanması. McDonald’ın uzmanlığı ve liderliğinin, Ripple’ın stablecoin teşebbüslerini yönlendirmede değerli bir rol oynaması bekleniyor. Bu atama, Ripple’ın kendi stablecoin’ini piyasaya sürme stratejik vizyonu ile uyumlu. McDonald tıpkı vakitte Standart Custody CEO’su olarak misyonuna devam edecek.

  XRP Ledger Japonya ve Kore fonu ile Asya kıtasında büyüyor

  Ripple, XRP Ledger teknolojisine olan talebin yüksek olduğu Asya Pasifik bölgesindeki yenilikçiliği ve faydayı artırmak için XRP Ledger Japonya ve Kore Fonu’nu başlattığını duyurdu. Bu özel fon, kurumsal iştirakler, geliştirici hibeleri, teşebbüs yatırımları ve topluluk büyümesi üzere alanlara odaklanarak XRP Ledger’ın (XRPL) kullanımını teşvik edecek. Fon, şirketlerin, teşebbüslerin, geliştiricilerin, topluluk üyelerinin ve öbür kuruluşların müracaatta bulunmasına ve fonlardan yararlanmasına imkan sağlayacak. Ripple, dinamik Japonya ve Kore pazarları için müracaat süreci hakkında daha fazla bilgiyi yakın vakitte açıklayacak.

  XRP Ledger Japonya ve Kore Fonu, XRP Grants ve XRPL Accelerator programları aracılığıyla XRPL geliştirme ve genişleme için ayrılan 1 milyar XRP’lik taahhüdün bir kesimi. Fon,  Japonya ve Kore’deki lider şirketlerle iş birliği yaparak XRP Ledger kullanımını entegre etmek ve çeşitli kesimlerde kurumsal kullanım durumlarını keşfedecek. Tüm bu gelişmelerin akabinde XRP fiyatı yüzde 2.5’lik bir düşüş ile süreç görüyor. Kripto para piyasasındaki genel düşüş göz önüne alındığında, bu düşüş oranı epeyce makul.