Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Renault EZ-FLEX: Şehir İçi Taşımacılıkta Pratik ve Kullanıcı Dostu Araç

  Renault EZ-FLEX, şehir içi taşımacılık için ideal olan pratik ve kullanıcı dostu bir araçtır. Kompakt tasarımı ve kolay manevra kabiliyeti ile şehir trafiğinde rahatlıkla kullanılabilir.

  Renault EZ-FLEX, şehir içi

  Tasarım ve Kullanışlılık

  Firma yeni hafif ticari aracı Renault EZ-FLEX ile kullanıcılara şehir içi taşımacılıkta pratik bir alternatif sunacak. Tasarımıyla fark yaratacak Renault EZ-FLEX, manevra kabiliyeti yüksek ve geniş yükleme alanına sahip bir araç olarak öne çıkıyor.

  Konfor ve Performans

  Renault EZ-FLEX, 1,88 m yükseklik, 1,65 m genişlik ve 3,86 m uzunluğa sahip. 4,5 metre dönüş çapı ile yüksek manevra kabiliyeti sayesinde kolayca park edilebilen araç, 760 mm yüksekliğinde yükleme bölümüne sahip. Elektrikli motoruyla 100 km menzile sahip olan araç, şehir içinde ideal bir performans sunuyor.

  Kullanıcı Dostu Tasarım

  Kullanıcı Dostu Tasarım

  Renault EZ-FLEX‘te yer alan kokpit sürücünün ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilecek şekilde tasarlanmış. Gösterge paneli ve kumandalar sürücünün kullanımını kolaylaştırırken, ergonomik yapısı sürüş konforunu arttırıyor.

  Veri Toplama ve Analiz

  Renault EZ-FLEX modelinde bulunan sensörler, kullanım verilerini geri bildirim olarak topluyor. Bu veriler sayesinde Renault, aracın performansını ve kullanım alışkanlıklarını analiz ederek gelecekteki araç tasarımlarını geliştirmek için önemli verilere sahip oluyor.

  Renault EZ-FLEX piyasaya ne zaman çıkacak? Renault, ilk etapta 10 aracın Avrupa’da ticari şirketlere 2 yıl süreyle deneme amacıyla verileceğini duyurdu. Bu süreçte elde edilen geri bildirimler doğrultusunda aracın seri üretimine karar verilecek.