Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Ravencoin (RVN) Nedir? Kurucuları ve Geleceği Hakkında Bilgiler

  Ravencoin (RVN), merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Bu yazıda, Ravencoin’in kurucuları, teknolojisi ve geleceği hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

  Ravencoin (RVN), merkezi olmayan

  Ravencoin (RVN) Nedir?

  Ravencoin (RVN), açık kaynak kodlu bir blockchain ve varlık yönetimi platformudur. Bitcoin’in bir fork’u olan Ravencoin, özellikle varlık oluşturma ve transferi için tasarlanmıştır. Kullanıcıların özelleştirilebilir dijital varlıklar oluşturmasına ve transfer etmesine olanak tanır. RVN, madenciler tarafından çıkarılır ve ağın güvenliğini sağlamak için kullanılır. Ayrıca, varlıkların kaydedilmesi ve transferi için de kullanılır.

  Ravencoin (RVN) Kurucuları ve Yönetimi

  Ravencoin, 2018 yılında Tron Black, Bruce Fenton ve Joel Weight tarafından kurulmuştur. Bu üç kurucu, Bitcoin’in teknolojisini kullanarak güvenli varlık oluşturma ve transferini sağlamak amacıyla bu projeyi hayata geçirmiştir. RVN coin’e sahip olan herhangi bir kişi veya kuruluş bulunmamakla birlikte, 2020 yılında Ravencoin Vakfı kurulmuştur. RVN coin şu anda Ravencoin Vakfı ve topluluk tarafından yönetilmektedir.

  Ravencoin (RVN) Fiyat Analizi ve Geleceği

  Ravencoin’in tüm zamanların zirvesi 0.2854 dolar iken en düşük seviyesi 0.008794 dolar olarak kaydedilmiştir. 2021’deki ralli sonrası RVN fiyatı önemli bir düşüş yaşamıştır. Fiyat grafiğine yapılan analizlerde gelecek dönemlerde RVN coin’in toparlanma sürecine girebileceğine dair öngörüler bulunmaktadır. 2025 yılı için RVN coin fiyat tahminleri 0.04-0.05 dolar aralığında öngörülmektedir. Uzmanlar, 2030’a doğru RVN fiyatının 0.12-0.13 dolar seviyelerine ulaşabileceğini tahmin etmektedirler.