Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Prens William ve Prenses Kate Middleton 13. Evlilik Yıl Dönümü Kutladı

  Prens William ve Prenses Kate Middleton, 13. evlilik yıl dönümlerini coşkuyla kutladı. Kraliyet ailesinin mutlu gününe dair detaylar burada!

  Prens William ve Prenses

  Prens William ve Prenses Kate Middleton 13. Evlilik Yıl Dönümünü Kutladı

  13 yıl önce evlenen Prens William ve Prenses Kate Middleton, evlilik yıl dönemlerini kutladı. Saraydan sosyal medya paylaşımı geldi. Tüm dünyanın gözlerinin üzerinde olduğu çift, Kate Middleton’ın hastalığı nedeniyle zorlu bir süreçten geçiyor. Uzun bir süre objektiflerden uzak kalması nedeniyle hakkında “Prenses öldü” şeklinde spekülasyonların yaşandığı Kate Middleton için iddiaların geçersiz olduğu ortaya çıkmıştı. Hasta olduğunu ve tedavi aldığını duyuran Kate Middleton, şu anda gözlerden uzakta tedavi sürecini geçiriyor.

  13. Evlilik Yıl Dönemine Özel Fotoğraf

  13. Evlilik Yıl Dönemine Özel Fotoğraf

  Prens William ve Prenses Kate Middleton’ın evliliklerinin 13. yılında Kensington Sarayı’nın sosyal medya hesabından özel bir fotoğraf paylaşıldı. Daha önce hiç görülmemiş ve paylaşılmamış bir fotoğrafı paylaşan Saray, böylece çiftin özel gününe özel bir vurgu yaptı. 2011 yılında evlenen ve Westminster Abbey’de gerçekleştirilen görkemli tören ile hayatlarını birleştiren William ve Kate Middleton, bugüne kadarki en büyük zorlu bir dönem içerisinde. Kanser tedavisinin gizli kalması istense de saraya yakın kaynaklarda kanser tedavisinin zorlu geçtiği bilgileri paylaşıldı.

  Üniversitede Tanışmışlardı: William ve Kate evliliklerinde 13. yılı kutluyor olsa da çiftin ilişkisinde 20 yıl geride kaldı. İki isim de İskoçya’daki St. Andrews Üniversitesi’nde eğitim alırken bu eğitim sırasında tanışarak ilişkilerine başlamıştı. O dönemlerde sarayın eleştiri almasına neden olan bu ilişki, evlilikle taçlandırılmıştı. Sosyal medya hesabından paylaşılan fotoğrafın fotoğrafçı Millie Pilkington imzası taşıdığı da paylaşımda vurgulandı. Prens William ve Prenses Kate Middleton için paylaşılan bu fotoğraf, tüm dünyada büyük bir ilgi gördü. Çifti sevenler, Kate için dua ederek sağlığına kavuşmasını diledi.

  • Kaynak: Magazin Haberleri