Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Popüler Kripto Para Analisti: Bitcoin Güçlü Duruşunu Koruyor

  Popüler kripto para analisti, Bitcoin’in güçlü duruşunu koruduğunu belirtiyor. Son durum ve gelecek tahminler hakkında detaylı bilgi için makalemizi okuyun.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Bir popüler kripto para analisti, Bitcoin fiyatının 52.000 dolara kadar düşmesi durumunda bile geniş zaman dilimlerinde güçlü kalacağını ifade ediyor. Analistin açıklamalarına göz atalım.

  Analizin Detayları

  Analizin Detayları

  2023 yılındaki kripto yükselişini doğru tahmin ederek kazançlı işlemler yapan analist, Bitcoin’in 52.000 dolara düşme olasılığını değerlendiriyor. Analiste göre, BTC bu seviyeye gerilese bile boğa piyasasının hala “inanılmaz derecede güçlü” olacağını belirtiyor.

  Analiz videosunda DonAlt takma adını kullanan analist, 59.100 YouTube abonesine hitap ederek Bitcoin’in Ekim ayından Mart ayına kadar neredeyse %170 oranında yükseldiğini ve bu nedenle %30’luk bir düzeltmenin şaşırtıcı olmaması gerektiğini söylüyor.

  • DonAlt’a göre, 52.000 dolara gerileme Bitcoin’in yüksek zaman dilimi gücünü olumsuz etkilemeyecek.
  • Bitcoin’in 69.000 dolar seviyesinin üzerine çıkması durumunda ise düşüş hissinin silineceğini belirten analist, fiyatın 80.000 dolara ulaşabileceğini öngörüyor.

  DonAlt, Bitcoin’in şu anda savunmasız görünmesine rağmen 69.000 dolar seviyesinin aşıldığı takdirde fiyatın yükseliş trendine geri dönebileceğini ifade ediyor. Analiste göre, Bitcoin’in 69.000 dolar seviyesinin üzerinde kapanması durumunda 80.000-85.000 dolar aralığına ulaşması oldukça olası hale gelebilir.

  Ancak, analisti tarafından yapılan bu değerlendirmelerin zaman içinde nasıl bir seyir izleyeceği ve piyasadaki gelişmelere göre nasıl değişebileceği önem arz etmektedir.