Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Pluxee Türkiye Great Place to Work Enstitüsü Listesinde

  Pluxee Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü Listesinde yer alarak çalışanlarına sağladığı mükemmel çalışma ortamı ile dikkat çekiyor. Pluxee, çalışan memnuniyetine verdiği önemle sektörde öne çıkıyor.

  Pluxee Türkiye, Great Place

  Sodexo’nun yemek kartı markası Sodexo Avantaj’dan, çalışan deneyimine odaklanan bir HR-tech markası olan Pluxee Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından “2023 Türkiye’nin En İyi İşverenleri” listesine seçildi. Şirket, uluslararası alanda araştırmalar yürüten Great Place To Work’un standartlarına uygun olarak iş yeri kültürü ve çalışan deneyimi konusunda öne çıkan şirketler arasında yer aldı.

  Çalışan Deneyimine Odaklanan Yaklaşım

  Trust Index anketine katılan 160 bin çalışanın yanıtlarının analiz edildiği yarışmada, farklı sektörlerden 600’den fazla şirket arasından öne çıkan Pluxee Türkiye, sunduğu zengin ve kişiselleştirilmiş deneyimlerle çalışanların hayatlarını kolaylaştırarak bütünsel bir çalışma ortamı yaratmayı başardı. Şirketin insan odaklı kültürü ve gelişime verdiği önem, bu başarıda etkili oldu.

  Pluxee Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü’nden Açıklama

  Pluxee Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Feride Düzduran Gündüz, çalışanların iş tatmini, kariyer gelişimi, öğrenme ve gelişme fırsatları ile anlamlı bir çalışma ortamının önemine vurgu yaparak, Pluxee’nin esneklik yaklaşımı ve çalışan odaklı uygulamalarıyla çalışanların motivasyonunu artırmayı hedeflediklerini belirtti. Gündüz, Pluxee’nin çalışanlarına sağladığı esnek çalışma modelleri, yan haklar ve dijital platformlar aracılığıyla gelişimlerini desteklediğini ve çalışanların iş ve özel yaşamlarını dengelemelerine yardımcı olduklarını ifade etti.

  Aynı zamanda, Pluxee Türkiye olarak diyetisyen ve psikolog hizmetleri, evde sağlık desteği, eğitimler, sosyal sorumluluk projeleri, mentorluk programları, motivasyon etkinlikleri ve spor müsabakaları gibi çeşitli programlarla çalışanların yaşamlarına dokunarak bütünsel bir yaklaşım benimsediklerini vurgulayan Gündüz, şirketin çalışan memnuniyetini merkeze alarak ilerlemeye devam edeceklerini belirtti.