Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  OPPO ve AGM A.Ş. İş Birliği

  OPPO ve AGM A.Ş. iş birliği ile güçlerini birleştiriyor! Yenilikçi teknolojilerin buluştuğu bu ortaklık, kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunmayı hedefliyor. Detaylar için tıklayın.

  OPPO ve AGM A.Ş.

  OPPO, Türkiye pazarındaki faaliyetlerini hızlandırmak amacıyla Mıstaçoğlu Holding’e bağlı AGM A.Ş. ile stratejik iş ortaklığı anlaşması imzaladı. Bu iş birliği ile OPPO, Türkiye pazarındaki varlığını güçlendirmeyi ve büyümeyi hedefliyor.

  Yeni Strateji ve Hedefler

  OPPO, Türkiye pazarında yeni bir strateji olan “Türkiye için, Türkiye’de” vizyonuyla hareket ederek, ülkeye olumlu katkılar sağlamayı amaçlıyor. Şirket, 2023 yılında dünya genelinde 100 milyonun üzerinde akıllı telefon sevkiyatı gerçekleştiren önemli bir marka konumunda bulunuyor ve Türkiye’deki faaliyetlerini 2019 yılında başlatmıştır.

  Geçmişten Günümüze OPPO’nun Yolculuğu

  OPPO, Türkiye’de ürün çeşitliliği, teknolojik yenilikleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla kısa sürede tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Acun Ilıcalı ve Sıla gibi ünlü isimlerle yapılan iş birlikleri ve UEFA Şampiyonlar Ligi ortaklığı sayesinde yerel pazarda güçlü bir etki yaratmıştır. Ayrıca, efsanevi futbolcu Kaka’nın marka elçisi olarak katıldığı etkinliklerle Türk taraftarlarla etkileşim kurmuştur.

  OPPO Orta Doğu ve Afrika Başkanı Chi Zhou, “OPPO olarak Türkiye pazarında daha da güçlenerek, tüketicilerin en güvendiği markalardan biri olmayı hedefliyoruz. Yeni stratejimiz ve iş birliklerimizle Türkiye’deki varlığımızı daha da güçlendireceğiz.” şeklinde konuştu.

  • OPPO – AGM iş birliği kapsamında, üretim 2024 yılının ikinci çeyreğinde başlayacak.
  • OPPO’nun AGM tesisinde üretilecek yeni modeli, Mayıs ayında Türkiye pazarında satışa sunulacak.