Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Oasis Network ROSE Coin İncelemesi ve Fiyat Tahminleri

  Oasis Network ROSE Coin incelemesi ve fiyat tahminlerini keşfedin! ROSE Coin hakkında detaylı bilgiler ve geleceğe yönelik tahminler burada.

  Oasis Network ROSE Coin

  Oasis Network (ROSE) Coin İncelemesi

  Oasis Network (ROSE) coin nedir? ROSE coin yorumları nasıl? ROSE coin geleceği ve fiyat tahminleri umut vadediyor mu? ROSE coin ile ilgili gelişmeler bu yazımızda.

  Oasis Network ROSE Coin Yorumları

  ROSE/USD – 1 ROSE kaç dolar? Canlı Oasis Network (ROSE) coin fiyatı

  Oasis Network (ROSE) Coin Özellikleri

  Oasis Network, Oasis Labs tarafından geliştirilen merkezi olmayan bir blok zinciri ağıdır. Özel verilerin güvenli bir şekilde kontrol edilmesini ve paylaşılmasını sağlar. Konsensüs katmanı ve ParaTime katmanı olmak üzere iki ana bileşenden oluşur. Konsensüs katmanı, hisse kanıtı konsensüs mekanizması ile çalışırken, ParaTime katmanı paralel çalışma zamanlarını destekler.

  • DeFi kitlesel benimsenmesini artırır.
  • Kullanıcıların verilerini uygulamaya koyarak ödüller kazanmalarını sağlar.
  • Hassas verilerin analiz ve kontrolünü sağlayarak sorumlu bir veri ekonomisi oluşturur.

  ROSE Coin Fiyat Analizi

  ROSE coin, Oasis ekosisteminin işlem ücretleri, stake ve yönetim delegasyonu için kullanılan kendi coinidir. Binance, Gate.İo, Bitfinex ve KuCoin gibi borsalarda işlem görmektedir. 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesini gördükten sonra düşüş yaşamıştır. Analizler, ROSE coinin gelecek yıllarda değer kazanacağını öngörmektedir.

  ROSE Coin Fiyat Tahminleri

  ROSE Coin Fiyat Tahminleri

  2024 yılı için ROSE coinin 0.30-0.50 dolar aralığında işlem görebileceği tahmin edilmektedir. Öngörüler, 2030 yılına kadar fiyatın 1.5 dolara çıkabileceğini göstermektedir.

  Oasis Network ROSE Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri

  Analizler, ROSE coinin 2024 yılında 0,50-0,70 dolar arasında işlem görebileceğini öngörmektedir. 2025 yılında 0,70-1,00 dolar aralığında olması beklenmektedir. 2030 yılına gelindiğinde ise fiyatın 10-20 dolar aralığına ulaşabileceği tahmin edilmektedir.