Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Nihal Candan’ın Sözlendiği İddia Edilen Kocasını Sevdiğini ve Çocuk İstediğini Söylemesi Dumur Etti

  Nihal Candan, anoreksiya teşhisiyle cezaevinden tahliye edilmişti. Son hali herkes tarafından merak edilen ve şimdilerde açıklama yapmak için ekranlara çıkan Nihal Candan, kendisini terk ettiği ve sözlendiği argüman edilen kocasından bahsetti. Boşanmak …

  Nihal Candan, anoreksiya teşhisiyle

  Nihal Candan, anoreksiya teşhisiyle cezaevinden tahliye edilmişti. Son hali herkes tarafından merak edilen ve şimdilerde açıklama yapmak için ekranlara çıkan Nihal Candan, kendisini terk ettiği ve sözlendiği tez edilen kocasından bahsetti. Boşanmak istemediğini ve çocuk istediğini söylemesi herkesi şoke etti.

  16 Kasım 2023’te tutuklanan ve aylardır cezaevinde olan Nihal Candan, ruhsal meseleler yaşadığı ve 37 kiloya düştüğü haberiyle gündeme gelmişti.

  Yemek yemeyi büsbütün bıraktığı ve 37 kiloya kadar düştüğü öğrenilen Nihal Candan, anoreksiya teşhisiyle tahliye edilmişti.

  Annesi Umut Candan’ın “çok berbattı, ilkokul öğrencisi kadar kilosu var” açıklamalarının akabinde Nihal Candan da birinci sefer ekranlara çıkıp açıklama yapmış ve “kötü örnek olduysam özür dilerim” demişti.

  Bir daha toplumsal medya kullanmak istemediğini, bu işten para kazanmayı bile düşünmediğini ve cezaevindeyken ruhsal olarak makûs süreçler geçirdiğini anlatmıştı.

  Daha sonra Nihal Candan’ın tekrar cezaevine geri dönebileceği istikametinde haberler ortaya çıktı.

  Emrullah Erdinç’in aktardıklarına nazaran; tahliyeye müşteki avukatları itiraz etti ve itiraz haklı görüldüğü takdirde Nihal Candan cezaevine geri dönecek.

  Bu süreçte Candan kardeşlerin annesi Umut Candan’ın, kızı Nihal Candan’ın eşi Mehmet Faruk Çiçek’e yönelik açıklamaları da gündem olmuştu.

  Umut Candan verdiği röportajlarda Mehmet Faruk Çiçek’in bu süreçte ne kızına, ne kendisine dayanak olmadığını paylaşmıştı.

  Üstüne bir de magazin sayfalarında Mehmet Faruk Çiçek’in yeni bir sevgilisi olduğu, hatta sözlendiği tarafında tezler çıkmıştı.

  Nihal Candan’dan cezaevindeyken boşandığı tezleri yayılan Çiçek’in, yeni sevgilisi olduğu söylenen kişinin fotoğraflarının altında kalpli yorumları dikkat çekmişti.

  Bu tezlerin akabinde Nihal Candan, Show TV’ye verdiği röportajlarda akılalmaz açıklamalar yaptı ve eşini sevdiğini söyledi.

  ‘Yok hayır boşanmadım. Evet seviyorum yani ortamızda bir sorun yoktu en son.’

  Evliliğini sürdürüp sürdürmeyeceği istikametindeki sorulara ise “Boşanmak için bir sebebim yok.” yanıtını veriyor.

  “Kız çocuğu istiyorum. İsmini Bahar koydu. “Doğa” olsun dedi.”

  Nihal Candan’ın eşi Mehmet Faruk Çiçek hakkında açıklamaları: