Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Nazan Öncel, Aşırı Botokslu Görüntüsüyle Tepki Çeken Sertab Erener’e “Yüzünüzle Fazla Oynamayın” Mesajı Verdi

  Geçtiğimiz günlerde yeni müziği için yayınladığı kliple uzun müddetin akabinde dala yine giriş yapan Sertab Erener estetikli görünümüyle dikkat çekmiş ve birçok tenkit almıştı. Yorumlara sessiz kalmayan Erener’in yeni görünümüne Nazan Öncel …

  Geçtiğimiz günlerde yeni müziği

  Geçtiğimiz günlerde yeni müziği için yayınladığı kliple uzun mühletin akabinde bölüme yine giriş yapan Sertab Erener estetikli görünümüyle dikkat çekmiş ve birçok tenkit almıştı. Yorumlara sessiz kalmayan Erener’in yeni görünümüne Nazan Öncel’den gönderme geldi!

  Şarkılarıyla ve büyüleyici sesiyle dinleyenleri alıp farklı yerlere götüren hoş müzikçi Sertab Erener’i duymayan yoktur. Eurovision’daki tek şampiyonumuz olan müzikçi ülkemizin ismini sesiyle duyurmayı başarmış az isimlerden biri.

  ‘Everyway That I Can’ modülünü 2000’li yılların unutulmaz müziklerinden biri haline getiren Erener her müziğiyle konuşulmayı başarıyor.

  Sadece müziğine değil doğal hallerine de hayranlık duyulan isim geçtiğimiz günlerde “Mecbursun” isimli müziği için çıkarttığı kliple gündeme bomba üzere oturdu.

  Ünlü birçok isim üzere estetik ve botoks furyasına katıldığı düşünülen Sertab Erener kısa müddette çok sayıda tenkit almıştı.

  Yapılan makus yorumlara sessiz kalmamayı tercih eden Erener’e yalnızca toplumsal medya kullanıcılarından değil ünlü bir isimden de ufak bir ikaz geldi!

  Nazan Öncel de geçtiğimiz gün Bostancı Şov Merkezi’nde verdiği konserde ettiği sözlerle estetik operasyonlarla gündeme gelen meslektaşlarına göndermede bulundu!

  “Benim cildimde fazla makyaj yok, her şeyim çok doğal. Yüzünüzle fazla oynamayın” iletisi veren Öncel, akıllara Sertab Erener’i getirdi!