Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Modcular İmkansızı Başardı: GTA 5 Nintendo Switch Üzerinde Çalıştı!

  GTA 5, modcular sayesinde yakında ikincisinin duyurulmasını beklediğimiz el konsolu Nintendo Switch’de çalıştırılmayı başardı. Modcular, uzun çalışmalar sonucu GTA 5’i Switch’de çalıştırdı. Port projesinin gerisinde, Superstar South Studios …

  GTA 5, modcular sayesinde

  GTA 5, modcular sayesinde yakında ikincisinin duyurulmasını beklediğimiz el konsolu Nintendo Switch’de çalıştırılmayı başardı.

  Modcular, uzun çalışmalar sonucu GTA 5’i Switch’de çalıştırdı.

  Port projesinin ardında, Superstar South Studios bulunuyor.

  Resmî siteleri üzerinden açıklama yapan Superstar South, imkansız olan bu projeyi geliştirmeye devam ettiklerini de lisana getirdi. Ayrıyeten mod grubu, ilerleyen günlerde heyecanlandırıcı içeriklerle karşımıza çıkabileceklerine de kelamlarında yer verdi.

  Bu proje, çalınan kaynak kodları ile başladı.

  Geçtiğimiz yıl yaşanan Rockstar hack olayından sonra GTA 5 kaynak kodları internete sızmıştı. Superstar South Studios’da bu kaynak kodlarını kullanarak GTA 5’in Switch portu için çalışmalara başladı.

  Nintedo Switch projesi devam edecek.

  Mod takımının yaptığı açıklamalara nazaran bu proje ilerleme kaydetmeye devam edecek. Teknik kapasitenin sınırlayıcı olması doğal olarak takımı sınırlayacaktır. Tekrar de beşerler bu projenin son halinin nasıl olacağını şimdiden merak etmeye başladı.