Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Midyat’ta Medyum Skandalı

  Midyat’ta yaşanan medyum skandalı hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için doğru adrestesiniz. Olayın perde arkasını keşfedin ve gerçeği öğrenin. İşte Midyat’ta medyum skandalının tüm detayları burada!

  Midyat'ta yaşanan medyum skandalı

  Midyat ilçesinde faaliyet gösteren ve kendisini medyum olarak tanıtan Yusuf Y., sosyal medya hesapları aracılığıyla çeşitli büyü ve kısmet açma işlemleri yaparak insanları dolandırdığı iddia edildi. Kendisine para ödeyen kişilerle görüşmeler yapan Yusuf Y., 15 günde aşık etme, soğutma, kısmet açma gibi vaatlerde bulunarak mağdurlardan para almıştı.

  Yusuf Y., sosyal medya platformlarında olumsuz yorumlarda bulunan kişilerle tartışarak onları küfür ederek tehdit ettiği ve kişisel verilerini ifşa ettiği iddialarıyla gündeme geldi. Hatta canlı yayınlarda çıplak şekilde görünen Yusuf Y., “Benim utanmam yok. Ya kızını alacağım ya da anasını alacağım. Başka yolu yok. Geliyorum” gibi şok edici açıklamalarda bulunmuştu.

  Bununla da kalmayan Yusuf Y., bir başka yayında bir tavuğu keserek gösterip, ardından başını bıçakla kesmişti. Bu vahşi görüntüler de kamuoyunda büyük tepki toplamıştı.

  Cumhuriyet Başsavcılığı’nın girişimiyle Yusuf Y. hakkında soruşturma başlatıldı ve ifade vermeye gitmeyen Yusuf Y. için gözaltı kararı çıkarıldı. Polis ekipleri, Yusuf Y.’nin yakalanması için çalışmalara başladı.