Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Microsoft Viva Engage Copilot Özelliği Genel Kullanıma Sunuldu

  Microsoft Viva Engage Copilot özelliği, ekiplerin daha verimli çalışmasına olanak tanır. Genel kullanıma sunulmasıyla birlikte işbirliğini artırarak daha etkili iletişim imkanı sunar.

  Microsoft Viva Engage Copilot

  Microsoft, Ocak ayında işletmeler için Viva Engage hizmetinin Copilot özelliğinin genel önizlemesini başlattığını duyurmuştu. Şimdi şirket, Microsoft Viva Engage için genel önizlemenin bittiğini ve Copilot‘un artık genel olarak kullanılabileceğini duyurdu. Viva Engage’in daha önce Yammer olduğunu hatırlatalım.

  Copilot Özelliği Hakkında

  Microsoft, Viva Engage’e Copilot desteği eklemenin bir şirketin ağı için gönderiler ve öneriler oluşturmaya yardımcı olabileceğini belirtiyor. Copilot yazı yazmanıza, düzenlemenize, yayınınız hakkında geri bildirim almanıza ve daha fazlasına yardımcı olabilir. Yapay zeka işbirliğinde yeni olan kullanıcılar için önerilen yönlendirmeler, Copilot’ta işlerin nasıl başlatılacağına dair örnekler sağlar.

  • Copilot, Viva Engage gönderilerinin yazılmasına yardımcı olmak için Konuşma Başlatıcıları kullanıyor.
  • Copilot, yazarlara Viva Engage ağındaki konuşmalarda yapılan son temalara dayalı gönderiler için fikirler sunabiliyor.
  • Copilot özelliği şu anda tüm premium Viva Engage müşterileri, Viva Suite ve Çalışan İletişimleri ve Toplulukları (C&C) müşterileri için mevcut durumda.

  Önümüzdeki aylarda Viva Engage kullanıcıları için daha fazla Copilot özelliğinin sunulması da gündemde.