Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Medeniyet Kokan Açıklamasının Arkasında Duran Çağla Şıkel Eski Sevgilisi Nail Gönenli’nin Doğum Gününde!

  Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; ünlü model Çağla Şıkel ayrıldığı sevgilisi avukat Nail Gönenli’nin doğum gününde görüntülendi. Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/dizi/n…Güzelliği, başarılarla dolu mesleği ve dünya tatlısı …

  Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine nazaran;

  Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; ünlü model Çağla Şıkel ayrıldığı sevgilisi avukat Nail Gönenli’nin doğum gününde görüntülendi.

  Kaynak: https://www.birsenaltuntas.com/dizi/n…

  Güzelliği, başarılarla dolu mesleği ve dünya tatlısı anneliğiyle magazin dünyasının en değerli isimlerinden biri olan Çağla Şıkel’in aşk hayatını sıkça konuşuyoruz bu periyotlarda.

  Aşkını magazinden uzak tutmak isteyen ünlü model ve sunucu, Emre Altuğ’yla boşandıktan sonra birinci defa avukat Nail Gönenli ile aşk yaşamaya başlamıştı.

  Çağla Şıkel’in anneciğinin doğum günü kutlamasına dahi katılan Gönenli’nin aileye girdiği ve işlerin ciddileşeceği konuşulan ikilinin geçtiğimiz aylarda ayrılması büyük ses getirmişti.

  Ayrıldıktan sonra bir arada tatil yaparken görüntülenince haklarında tekrar aşk savları alevlense de bunların yalnızca birer argüman olduğunun altı çizildi.

  Geçtiğimiz günlerde bir röportajında “Biz arkadaş kalabilen eski sevgilileriz” cevabını veren Çağla Şıkel “Bundan sonra da bizi görürsünüz, göreceksiniz de…” demişti.

  Geçtiğimiz akşam doğum gününü kutlayan Nail Gönenli’nin partisine adeta ünlü akımı vardı. Murat Boz, Edis, Özge Özpirinçci, Meriç Aral, Burak Can üzere pek çok isim gecedeydi.

  Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran; eski aşıklar bu özel gecede yine bir ortaya geldi. Çağla Şıkel, eski sevgilisi Nail Gönenli’nin pasta üflediği anları gülümseyerek izledi.

  İşte o anlar…