Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  MASK Coin: Nedir, Yorumu, Geleceği ve Haberleri

  MASK Coin nedir? Yatırım yapılmalı mı? Kripto para piyasasındaki yeri ve geleceği hakkında en güncel haberler ve yorumlar burada!

  MASK Coin nedir? Yatırım

  MASK Coin Nedir?

  MASK Network coin, Ethereum ağında faaliyet gösteren merkezi olmayan bir sosyal medya platformudur. Kullanıcıların şifreli mesaj göndermesine, kripto para transferi yapmasına, dosya paylaşmasına ve merkezi olmayan uygulamalarla etkileşime girmesine olanak tanır. MASK coin, Mask Network platformunun yönetim tokeni olarak kullanılır ve platformun sunduğu avantajlardan faydalanmak için kullanılır. Platform, Web2 ve Web3 arasında bir köprü görevi görerek kullanıcıların merkezi olmayan ağın avantajlarından yararlanmasını sağlar.

  MASK Coin Yorumu ve Fiyatı

  • MASK coin tüm zamanların en yüksek seviyesi: 97.92 dolar (24 Şubat 2021)
  • MASK coin tüm zamanların en düşük seviyesi: 0.9752 dolar (21 Ekim 2022)

  2021 yılında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan MASK coin, daha sonra büyük bir düşüş yaşadı. 2022 yılında ise en düşük seviyesine geriledi. MASK coin fiyat grafiğinde dikkat çeken bir ayı trendi var. Ancak Ekim ayında bu trendi kırarak yükselişe geçti. Elliot Dalga analizine göre fiyatın şu anda 2. dalgayı oluşturduğu ve düzeltme sonrasında yükselişe geçeceği öngörülüyor.

  MASK Coin Geleceği ve Tahminleri

  MASK coinin geleceği, Mask Network platformunun benimsenmesine bağlıdır. Platform ne kadar fazla kullanıcı tarafından benimsenirse, MASK coinin değeri de o kadar artacaktır. İlerleyen yıllarda MASK coin fiyat tahminlerine göre 2025 yılında 10-12 dolar, 2030 yılında ise 30-35 dolar aralığında işlem göreceği öngörülmektedir.

  MASK Coin Haberleri

  MASK coin grafiğinde son dönemde hareketlilik yaşanmaktadır. Analistler, 3.175 dolar seviyesinin güçlü bir destek olduğunu belirtmektedir. Grafikler incelendiğinde, trend çizgisinin kırılmasının olumlu bir işaret olduğu görülmektedir. Analistlere göre, MASK coin için şu an alım fırsatları yakalanabilir.

  1 MASK Kaç TL?

  1 MASK coinin Türk Lirası karşılığı piyasa koşullarına göre değişmektedir. Güncel döviz kurları ve kripto para fiyatlarına göre 1 MASK coin kaç TL ediyor, anlık olarak takip edilebilir.