Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Life by You: Paradox Interactive’ten Yeni Bir İnsan Simülasyon Deneyimi

  Paradox Interactive tarafından geliştirilen yeni insan simülasyon deneyimi Life by You ile hayatın karmaşıklığını keşfedin. Kendi karakterinizi oluşturun, kararlar verin ve hayatınızı şekillendirin.

  Paradox Interactive tarafından geliştirilen

  Life by You Oyunu: Paradox Interactive’ten Yeni Bir İnsan Simülasyon Deneyimi

  Paradox Interactive, uzun süredir beklenen insan simülasyon oyunu Life by You için heyecan verici bir duyuru yaptı. Oyunun erken erişim tarihi 4 Haziran olarak belirlendi ve bu kez kesinleşti. Life by You, Steam ve Epic Games Store platformları üzerinden oyuncularla buluşacak.

  Oyun, Paradox Tectonic stüdyosu tarafından geliştiriliyor ve stüdyonun başında Electronic Arts’tan The Sims’in geliştirilmesinde de rol almış olan Rod Humble bulunuyor. Paradox, Life By You ile The Sims hayranlarını kendine çekmeyi hedefliyor.

  Life by You, oyunculara neredeyse tam kontrol sağlayan açık dünya bir deneyim sunacak. Oyuncular kendi evlerini tasarlayabilecek, hayallerindeki yaşam alanlarını inşa edebilecek ve çeşitli hikayeleri yaşayabilecekler.

  Oyunda doğal dil konuşması ve üçüncü şahıs bakış açısından doğrudan kontrol imkanıyla oyuncular, karakterleriyle duygusal bağ kurabilecekler. Ayrıca, Oluşturucu ve Düzenleyici araçlarla birlikte gelen oyun, Karakter Oluşturucu, Nesne Tasarımcısı, Dil Ağaçları gibi derin özellikler sunacak ve tüm bu araçlar oyuncuların yaratıcılıklarını konuşturmalarına olanak sağlayacak.

  Paradox, Life by You için henüz bir fiyat açıklamadı ancak oyunun beklenen tarihte oyuncularla buluşacağını belirtti.