Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kripto Piyasasında Olağanüstü Kazanç: Meme Coin Yatırımıyla 30.830x Getiri

  Kripto piyasasında yüksek getiri arayanlar için meme coin yatırımının potansiyelini keşfedin! Bu içerikte, 30.830x kazanç fırsatını nasıl değerlendirebileceğinizi öğrenin.

  Kripto piyasasında yüksek getiri

  Kripto para piyasası zaman zaman dudak uçuklatan cinsten kazançlara ev sahipliği yapıyor. Bu haberde bahsedeceğimiz olayda 2 cüzdan, bir meme coine yatırım yaparak tam 30.830x gelir elde etti. Bu inanılmaz olayın nasıl gerçekleştiğine bakalım.

  İki Cüzdanın Meme Coin Yatırımıyla Kazandığı Getiri

  Kripto para hareketlerini izleyen Lookonchain’e göre, iki cüzdan Ethereum (ETH) katman-2 ölçeklendirme çözümü Base üzerine inşa edilmiş bir meme coin üzerinden tam 30.830 kat şaşırtıcı kazançlar elde etti.

  Detaylar ve İşlem Miktarları

  Detaylar ve İşlem Miktarları

  Lookonchain, meme coin Brett (BRETT) için dağıtıcı tarafından beyaz listeye alınan iki cüzdanın Şubat ayında toplam 172,56 milyon BRETT satın almak için 102 dolar değerinde 0,034 ETH harcadığını belirtiyor. Bu cüzdanlar daha sonra birden fazla cüzdan aracılığıyla on chain işlemlerde 3,14 milyon dolar değerinde 890,65 ETH karşılığında 122,74 milyon BRETT satarak 30.830 kata varan şaşırtıcı kazançlar elde etti.

  Belirli Katılımcılar ve İlk Coin Teklifi

  İlgili kaynaklara göre beyaz listedeki cüzdanlar, ilk coin teklifi (ICO) gibi belirli bir kripto etkinliği için onaylanmış katılımcılardır. Shady olarak bilinen takma isimli kripto analisti, Brett dağıtıcısının 139 adresi beyaz listeye aldığını söylüyor.

  Ethereum Cüzdanından Ani Transfer

  Lookonchain’a göre uzun süredir uykuda olan bir Ethereum cüzdanı hafta sonu aniden 6,65 milyon dolar değerinde 2.000 ETH transfer etti. Bu durum da kripto para dünyasında dikkat çekici bir olay olarak kayda geçti.

  İlgili Haber: Kurumsallar Paralarını BTC ve ETH’den Çekerek Bu Coinlere Yatırıyor: CoinShares

  Brett kendisini Base zincirinin “maskotu” olarak tanımlıyor. Meme coin bu yazının yazıldığı sırada 0,0397 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde %14’ten fazla değer kaybetti. Lookonchain ayrıca uzun süredir uykuda olan bir Ethereum cüzdanının hafta sonu aniden 6,65 milyon dolar değerinde 2.000 ETH transfer ettiğini belirtiyor.

  İlgili Haber: 100 Kata Kadar Yükselme Potansiyeli Olan 5 Meme Coin

  Cüzdan, ETH hazinesini Ethereum Vakfı’ndan 22 Eylül 2015’te, piyasaya göre en büyük ikinci kripto varlığının fiyatı yalnızca 0,90 dolarken almıştı. Bu da varlıkların değerinin dokuz yıl içinde yaklaşık %370.000 arttığı anlamına geliyor. ETH bu yazının yazıldığı sırada 3.205 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içinde %2’den fazla düşüş yaşadı.