Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kripto ETF’ler Hong Kong Piyasasında İşlem Görüyor

  Kripto ETF’ler, Hong Kong piyasasında işlem görüyor. Yatırımcılar için yeni fırsatlar sunan bu ürünler, kripto para birimlerine erişimi kolaylaştırıyor.

  Kripto ETF'ler, Hong Kong

  Bitcoin ve Ethereum spot ETF’leri Hong Kong’da işlem görmeye başladı. Ancak, ilk gün işlem hacimleri Amerika Birleşik Devletleri’nde kaydedilenlerin gerisinde kaldı.

  Kripto ETF'ler Hong Kong Piyasasında İşlem Görüyor

  Hong Kong’da Kripto ETF’lerinin İlk Gün Performansı

  Hong Kong'da Kripto ETF'lerinin İlk Gün Performansı

  Hong Kong Borsası (HKEX) tarafından paylaşılan verilere göre, China Asset Management, Harvest Global, Bosera ve HashKey tarafından yönetilen altı spot Bitcoin ve Ether ETF’sine ilgi nispeten düşük kaldı. İlk gün kapanış zilinde toplam işlem hacmi 87,58 milyon Hong Kong doları (12 milyon dolar) oldu.

  • Bosera HashKey Bitcoin ETF: 249.000 HK$ işlem hacmi
  • Bosera HashKey Ether ETF: 99.000 HK$ işlem hacmi
  • China Asset Management (CAM) Bitcoin ETF: 4,6 milyon HK$ işlem hacmi
  • CAM Ether ETF: 4,6 milyon HK$ işlem hacmi

  Wu Blockchain tarafından paylaşılan bilgilere göre, CAM abonelik büyüklüğü ticaret başlamadan önceki ilk teklif döneminde 140 milyon doları aştı.

  HKEX, kripto vadeli işlem ETF’lerine olan ilginin arttığını ve spot BTC ve ETH ETF’leriyle ilgili heyecanı artırdığını belirtti. 2024’ün ilk çeyreğinde 529 milyon dolarlık net giriş elde eden üç “VA Vadeli İşlem ETF’si”, yatırımcıların ilgisini çekmeyi başardı.

  Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım işlemi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.