Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Köyün Yeni Kralı Haaland Clash of Clans’ın İlk Gerçek Karakteri Oldu

  Bu seferki transfer haberimiz yeşil alanlardan oyun dünyasına! Manchester City’nin yıldız forveti Haaland tutkunu olduğu Clash of Clans’a eklenen birinci gerçek kişi oldu. Kim yıllardır tutkunu olduğu oyuna karakter olarak eklenmeye hayır diyebilir ki …

  Bu seferki transfer haberimiz

  Bu seferki transfer haberimiz yeşil alanlardan oyun dünyasına! Manchester City’nin yıldız forveti Haaland tutkunu olduğu Clash of Clans’a eklenen birinci gerçek kişi oldu.

  Kim yıllardır tutkunu olduğu oyuna karakter olarak eklenmeye hayır diyebilir ki? Görünüşe nazaran dünyaca ünlü bir yıldız futbolcu da olsanız durum değişmiyor!

  Manchester City’nin 10 numarası, Norveçli futbolcu Erling Haaland’ın taşınabilir oyun dünyasını kasıp kavuran Clash of Clans hayranlarını olduğu sır değil. Yıldız forvet son güncellemeyle birlikte tutkunu olduğu oyuna bu kere karakter olarak katılıyor.

  Oyunu birinci keşfettiğinde şimdi 10 yaşında olan Haaland Clash of Clans’ın en yeni karakteri oldu!

  Hayranı olduğu oyunda karakter olarak yer alan Haaland ise halinden oldukça şad görünüyor.

  ‘Uzun vakittir oyunun büyük bir hayranıyım ve oyun hakkında her şeyi biliyorum. Bu yüzden oyun içi bir karakter olarak görünmek hakikaten şahane’ tabirlerini kullanan Haaland’ın yanında Clash of Clans Genel Müdürü Stuart McGaw da durumu ‘gerçekten hayal üzere bir senaryoydu’ halinde özetliyor.