Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Komedi Dünyasında Cem Yılmaz ve Hasan Can Kaya Sahne Polemiği

  Komedi dünyasında Cem Yılmaz ve Hasan Can Kaya arasındaki sahne polemiği gündemi sarsıyor. İkilinin mizah anlayışları ve çatışmaları merak konusu.

  Komedi dünyasında Cem Yılmaz

  Komedi dünyasının tanınmış isimlerinden Cem Yılmaz ile Hasan Can Kaya arasındaki sahne polemiği, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Cem Yılmaz’ın meslektaşı olan Hasan Can Kaya ile yaşadığı bu polemik, son olarak Yılmaz’ın sosyal medya hesaplarından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi.

  Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni şovunun açılışından bir anıyı sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı. Yılmaz, dolu salonun olduğu bir fotoğrafı paylaşarak ‘O sırada ben’ şeklinde bir not ekledi. Bu paylaşım, özellikle Cem Yılmaz’ın meslektaşı Hasan Can Kaya’ya gönderme olarak yorumlandı. Kaya’nın daha önce kendisi için ‘veteran komedyen’ ifadesini kullanması ve Yılmaz’ın bu ifadeyi alaycı bir şekilde değerlendirmesi, sosyal medyada tartışma konusu oldu.

  Veteran Komedyen Nedir?

  Kökeni İngilizceden gelen ‘veteran’ kelimesi, kıdemli asker ya da tecrübeli ve deneyimli anlamlarına gelmektedir. Aynı zamanda ’emektar’ olarak da nitelendirilir. Veteran kelimesi aynı zamanda emekli ya da emekli asker, eski asker anlamlarında da kullanılmaktadır. Hasan Can Kaya’nın Cem Yılmaz için kullandığı ‘veteran komedyen’ ifadesinin de eski/emekli komedyen anlamlarında kullanıldığı düşünülmektedir.