Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kocasının Başka Bir Kadınla Tatile Gittiğini Duyduktan Sonra Dünyası Başına Yıkılan Kadın

  Kocasının tek başına iş seyahatine gideceğini bahta da kocasının öbür bir bayanla seyahate gittiğini öğrenen bayanın dünyası adeta başına yıkıldı. Bayan, o acıklı süreci ayrıntılarıyla anlattı Kaynak: https://www.mirror.co.uk/lifestyle/se…Geçtiğimiz …

  Kocasının tek başına iş

  Kocasının tek başına iş seyahatine gideceğini bahta da kocasının diğer bir bayanla seyahate gittiğini öğrenen bayanın dünyası adeta başına yıkıldı. Bayan, o acıklı süreci ayrıntılarıyla anlattı

  Kaynak: https://www.mirror.co.uk/lifestyle/se…

  Geçtiğimiz günlerde bir bayan, kocasının tek başına seyahate çıkacağını söylediğini lakin asıl gerçeği öğrenince tam manasıyla ‘yıkıldığını’ lisana getiriyor.

  En başından beri kocasının diğer bir bayanla tatil planı yaptığını öğrenmeden evvel şüphelenmeye başlayan bayan, ardından kocası tatilden döndüğünde her şeyi fark ettiğini söylüyor.

  Kendisine sorduğunda kocasının direkt savunmaya geçtiğini söyleyen bayan, ayrıyeten kocasının bahsi geçen bayanın iş arkadaşı olduğunu söylediğini lisana getiriyor.

  Ayrıca kocasının sahiden hiçbir şey yaşamadığını bastırarak söylemesine karşın bayan inanmıyor. Bunun sebebi tatile gitmeden evvel kendisine hiçbir biçimde öteki bir bayanın geleceğinden bahsetmemesi.

  “Hiçbir şey olmamış olsa bile, kendimi çok incinmiş ve ihanete uğramış hissediyorum. Bu adam yıllardır tanıdığım biriydi. Bir dargın bir barışıktık lakin yakın vakitte birbirimize aşkımızı ilan etmiştik, bu yüzden bu türlü bir şey yapacağını asla düşünmediğim biri. Bu incinmişliği ve öfkeyi nasıl atlatabilirim?”

  “Çok kızgınım. Onunla birlikte olamayacağımı, ona bir daha asla güvenemeyeceğimi biliyorum. Yalnızca palavra söylenmenin ve ihanete uğramanın acısını nasıl atlatacağımı, bir daha birine nasıl güveneceğimi ve öfkemi nasıl dindireceğimi bilmek istiyorum.”