Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kobra Murat Adı Nereden Geliyor? Fenomen Murat Divandiler Hayatı Hakkında Hiç Bilinmeyenleri Anlattı

  Pınar Kerimoğlu’nun YouTube programının son konuğu Kobra Murat ismiyle ünlenen Murat Divandiler oldu. Başından sonuna ağızları açık bırakan fenomen Kobra Murat isminin nerden geldiğini anlatırken ‘bebek kakası’ olayıyla da şaşkına çevirdi. Roman …

  Pınar Kerimoğlu’nun YouTube programının son

  Pınar Kerimoğlu’nun YouTube programının son konuğu Kobra Murat ismiyle ünlenen Murat Divandiler oldu. Başından sonuna ağızları açık bırakan fenomen Kobra Murat isminin nerden geldiğini anlatırken ‘bebek kakası’ olayıyla da şaşkına çevirdi.

  Roman müziğinin son günlerdeki en tanınan temsilcisi olan Murat Divandiler nam-ı başka Kobra Murat her açıklamasıyla toplumsal medyanın gündemine oturuyor.

  Kadın matinelerinin vazgeçilmez isimleri ortasına da giren Kobra Murat, mesleği ve özel hayatı bir yana uzun vakit boyunca da mal varlığıyla konuşuluyordu.

  Altın varaklarla bezenmiş konutundaki bir röportajında “18 kilo altınım, 18 tane meskenim, 4 tane de yazlığım var” diyerek dikkatleri üzerine çekmişti.

  Kobra Murat geçtiğimiz haftalarda tüm sevenlerini korkutmuştu hatırlarsanız. Belçika’dan dönerken uçakta kötüleşmiş, ameliyat öncesi de takipçilerinden helallik istemişti:

  ‘Tüm sevenlerime hakkımı helal ediyorum. Sizlerde bana haklarınızı helal edin dualarınızı gönderin. Sağlıklı bereketli şanslı kısmetli huzurlu ömürler diliyorum. İnşallah bu ameliyatı atlatırım. Dualarınızı bekliyorum. Kobra Murat’tan sonsuz sevgiler hürmetler selamlar. Allah’a emanet olun’

  Anlattıklarıyla bir epey dikkat çeken Kobra Murat ünlü modacı Pınar Kerimoğlu’nun YouTube programının son konuğu oldu.

  Hayatına dair hiç duyulmamış şeyleri paylaşan Murat Divandiler lakabı olan Kobra Murat’ın ortaya çıkış öyküsünü anlattı.

  Kerimoğlu’nun “Cidden merak ediyorum. Kobra diyince aklıma diğer şeyler geliyor. Çok mu fesatım bilmiyorum” açıklaması üzerine konuşmaya başlayan Kobra Murat “çok yakışıklıydım” diyerek başladığı açıklamasına şöyle devam etti:

  “93 yılında 93 model Şahin otomobil vardı altımda, nar çiçeği. Dişlerimden gözlerimden ışık çıkıyor. Yanaklarım elma üzere, dudaklarım kiraz üzere, gözlerim Türkan Şoray üzere, saçlarım sırma üzere. Boyum 1.84 tam bir Kobra Murat’ım.”

  “Kızlar parfüm kokumdan camdan bakarken yerlere düşüyordular. Kapıyı çalıyordu beşerler “benim kızımı alsın” diye.”

  “Zayıflayınca kendimi tanıyamadım, tanınmak istiyordum nasıl yapabilirim diye düşündüm, girdim odaya dikiş makinasında kendime peruk diktim, taktım başıma Kobra Murat böylelikle ortaya çıkmış oldu”

  Her kelamıyla olay olan Kobra Murat’ın “nenemden şerbetliyiz biz” kelamına getirdiği açıklık ise dinleyenlere “pes” dedirten cinstendi.

  “Bizde birinci doğan bebeğin kakasını… Kimseye çaktırmadan babaannem saklar onu. ‘Gel bak sana ne vericem, çikolata!’ der, ağzına… Büyü tutmayacak, kurşun geçmeyecek, yılan sokmayacak, hastalanmayacak, ömrü uzun olacak, bahtı hoş olacak der.”

  “O günden sonra hastalık yaşamadım ben, kime dokunsam hastalığı geçiyor” diyen Kobra Murat’ın söyledikleri duyanlara ufak çaplı bir şaşkınlık yaşattı.

  O anların tamamı da buradan izleyebilirsiniz…