Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kaspersky Şeffaflık Merkezi Açılışı ve İş Birliği Haberleri

  Kaspersky Şeffaflık Merkezi’nin açılışı ve güncel iş birliği haberlerini buradan takip edebilirsiniz. Siber güvenlik dünyasındaki son gelişmeleri kaçırmayın!

  Kaspersky Şeffaflık Merkezi'nin açılışı

  Şeffaflık Merkezi Açılışı

  Şeffaflık Merkezi’nin açılışı, Kaspersky Kurucusu ve CEO’su Eugene Kaspersky’nin katılımıyla İstanbul’da gerçekleşti. Merkez, şirketin iş ortakları ve müşterilerinin yanı sıra siber güvenlik alanındaki düzenleyicilerin tüm Kaspersky şirket içi ürünlerinin kaynak kodunu, yazılım güncellemelerini ve tehdit tespit kurallarını inceleyebileceği bir tesis olarak hizmet verecek.

  İş Birliği: Kaspersky ve Boğaziçi Üniversitesi

  İstanbul Şeffaflık Merkezi’nin duyurulduğu etkinlik, Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleştirildi ve Kaspersky ile Boğaziçi Üniversitesi arasında bir Mutabakat Anlaşması da imzalandı. Kaspersky CEO’su Eugene Kaspersky ve Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Naci İnci tarafından imzalanan Mutabakat Anlaşması, gelecekteki akademik programlarda karşılıklı teknolojik işbirliği için bir çerçeve oluşturmayı amaçlıyor.

  Şeffaflık Laboratuvarı Kurulacak

  Kaspersky ve Boğaziçi Üniversitesi, Şeffaflık Laboratuvarı’nı kuracaklar. Laboratuvar, öğrencileri tedarik zincirindeki çözümlerin kalitesini ve güvenilirliğini değerlendirmeye yönelik metodolojiler ve teknikler konusunda eğitmeye odaklanacak. Laboratuvarın çalışmaları aynı zamanda siber tehditleri tanıma konusunda yeterlilik geliştirmeye öncelik verecek.

  Görüşler: Eugene Kaspersky ve Prof. Dr. Mehmet Naci İnci

  Görüşler: Eugene Kaspersky ve Prof. Dr. Mehmet Naci İnci

  İstanbul Şeffaflık Merkezi’nin açılışına ve Boğaziçi Üniversitesi ile imzalanan Mutabakat Anlaşması’na ilişkin görüşlerini paylaşan Kaspersky Kurucusu ve CEO’su Eugene Kaspersky ve Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Naci İnci açıklamalarda bulundular.