Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  İş Bankası’nın Dijital Finansman Hizmeti: DijiKolay

  İş Bankası’nın dijital finansman hizmeti olan DijiKolay, işletmelerin finansal ihtiyaçlarını kolay ve hızlı bir şekilde karşılamalarını sağlar. Üstelik tüm işlemleri dijital platformlar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  İş Bankası'nın dijital finansman

  İş Bankası, işletmeler için geliştirdiği finansman uygulaması DijiKolay ile daha hızlı, esnek ve pürüzsüz bir finansman deneyimi sunuyor. Uygulama sayesinde işletmeler, dijital platformlarda ihtiyaç duydukları anda hızlıca kredi imkanlarından faydalanabiliyor.

  DijiKolay Finansman’ın Özellikleri

  • Hızlı Başvuru Süreci: Gelişmiş bir karar motoru tarafından değerlendirilen başvurular saniyeler içinde sonuçlandırılıyor, firmalar zaman kaybetmeden finansmana erişebiliyor.
  • Esnek Geri Ödeme Seçenekleri: İşletmelere özelleştirilmiş ödeme planları oluşturarak nakit akışlarını daha etkin yönetmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca, kullanıcılar uygulama içindeki hesaplama aracı ile krediye ilişkin detayları görüntüleyebiliyor.
  • Platform Entegrasyonu: Uygulamanın farklı dijital platformlarla entegrasyonu kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor, böylece işletmeler için uygulamaya entegre olma süreci oldukça pratik hale geliyor.
  • İlerleyen Dönemde Geniş Kullanım Alanı: Şu anda şahıs şirketleri tarafından kullanılabilen uygulamanın ilerleyen dönemde tüm KOBİ’lerin kullanımına açılması planlanıyor.

  İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Her yerde bankacılık vizyonumuz doğrultusunda, bankacılık hizmetlerini geleneksel kanalların dışından sunma çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yeni ürünümüz DijiKolay Finansman ile kredi dikeyindeki bazı hizmetlerimizi KOBİ’lerin dijitalleşmesinde önemli katkısı olan platform ve uygulamaların içinden sunmaya başlıyoruz.”