Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  İkizlerini Kucağına Alan Yasemin Tatlıses Anne Olmanın Getirdiği O Tatlı Acının Anını Paylaştı!

  İkizlerini kucağına alan, anne olmanın inanılmaz yakıştığı Yasemin Tatlıses bebekleriyle yaptığı paylaşımlarla gözlerden kalpler çıkarmaya devam ediyor. İdo Tatlıses’in biricik eşi Yasemin’in bebişlerinden birini uyuturken verdiği acı lakin tatlı …

  İkizlerini kucağına alan, anne

  İkizlerini kucağına alan, anne olmanın inanılmaz yakıştığı Yasemin Tatlıses bebekleriyle yaptığı paylaşımlarla gözlerden kalpler çıkarmaya devam ediyor. İdo Tatlıses’in biricik eşi Yasemin’in bebişlerinden birini uyuturken verdiği acı ancak tatlı çabayı paylaştı…

  2017’de yeni aşka yelken açtıktan sonra magazin dünyasının parmakla gösterilen çifti olan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli 2021 yılında nikah masasına oturmuştu.

  Aşklarını evlilikle taçlandırdıktan sonra da beğenilen çiftler kategorisinden bir an olsun düşmeyen ikilinin “Ailemiz büyüyor diyelim mi o zamann🥹😬 sonunda hoş haberi biz de verelimm ikizler geliyorrr🧿” muştusu gözlerimizden kalpler çıkarmıştı.

  İkizlerinin cinsiyetlerinin erkek olduğunu öğrenen Yasemin ve İdo Tatlıses çifti babalarına jest yaparak onlarını isimlerini vereceklerini açıklamıştı. Vee beklenen gün gelmiş, 22 Ocak Pazartesi günü bebişlerini kucaklarına almıştı.

  Güzeller hoşu Yasemin’in doğum haberi o gün magazin manşetlerinin en çok konuşulan gündemi olmuştu. Memnunluk haberiyse İbrahim Tatlıses’in sıhhat sorunu paylaşımıyla yarıda kalmıştı.

  Dede İbrahim Tatlıses, bebeklerden birinin kalbinde sorun olduğunu açıklamıştı. Doğumdan sonra ameliyata alınan minik bebek kısa vakit sonra da anne-babasına ve kardeşine kavuşmuştu.

  Oğlu İbrahim Ayel’in sıhhat durumu hakkında anbean açıklama yapan Yasemin Tatlıses takipçileriyle de hislerini paylaşmıştı.

  Ayel ve Emir’in doğumundan sonra tatlı ailelerini daha da büyüten İdo ve Yasemin Tatlıses’in her aile pozu gözlerden kalplerden çıkarmıştı.

  Anneliğin inanılmaz yakıştığı, fakat fiziğine baktığımızda asla iki bebek doğurmuş üzere görünmeyen Yasemin Tatlıses’ten tekrar tüm annelerin iç sesi olan bir paylaşım geldi.

  Henüz yüzlerini göstermediği sempatik oğullarından birini göğsüne yatırıp koltukta uyutmaya çalışan Yasemin Tatlıses’in “belim uyuştu, sırtım kitlendi ancak çok da huzurluyum” paylaşımı “işte annelik” dedirtti!

  Her annenin çocuğunu uyutmaya çalışırken verdiği o değerli çabayı veren Yasemin Tatlıses’in paylaşımını da buraya bırakıyoruz…