Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Hitit ve FlyArystan İş Birliği

  Hitit ve FlyArystan iş birliği hakkında tüm detaylar burada! Türkiye’nin önde gelen havayolu şirketi Hitit ile Kazakistan’ın öncü havayolu FlyArystan iş birliği ile ilgili güncel haberler ve bilgiler burada.

  Hitit ve FlyArystan iş

  Hitit’in Hızlı Büyümesi

  Yazılım ihraç edilen ülke sayısını arttırarak, hızlı bir büyüme trendine giren Hitit, iş ortaklarının büyümesine de katkı sağlıyor. Hitit’in çözümlerini kullanan havayolu şirketleri yılda yüzde 25 civarında büyüme gösteriyorlar.

  FlyArystan ve Hitit İş Birliği

  FlyArystan ve Hitit İş Birliği

  Kazakistan’ın en büyük havayolu firması Air Astana’nın yeni havayolu şirketi FlyArystan, tamamı yerli ve yenilikçi yazılım çözümleri ile dünya havayolu PSS endüstrisinde 5. sırada bulunan Hitit’in teknolojik altyapısını tercih etti. FlyArystan, Hitit’e tüm teknolojik altyapısını emanet etti. Kazakistan, Hitit’in Türki Cumhuriyetler’de hizmet ihraç ettiği üçüncü ülke oldu.

  FlyArystan Hakkında

  FlyArystan, 2018 yılında Kazakistan’ın en büyük havayolu şirketi Air Astana’nın bünyesinde kuruldu. Yeni havayolu, düşük fiyatlı bilet politikası ile Kazakistan’da sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Avrupa’da Easyjet, Hindistan’da Indigo, Filipinler’de Cebu Pasifik ve Güneydoğu Asya’da AirAsia gibi başarılı küresel havayollarının modelini benimseyen FlyArystan, düşük bilet fiyatlarıyla yerel ve kısa bölgesel rotalarda hizmet sunacak.

  Hitit’in FlyArystan’a sağlayacağı hizmetler arasında; rezervasyon ve biletleme çözüm sistemi, çevrimiçi ve mobil rezervasyon, check-in sistemleri ile web tabanlı kalkış kontrol sistemi ve ağırlık-denge modülü bulunuyor.

  Hitit ve FlyArystan Yöneticilerinden Açıklamalar

  Hitit’in Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nevra Onursal Karaağaç, Kazakistan ile yapılan iş birliği hakkında olumlu görüşlerini dile getirirken, FlyArystan’ın Satış ve Pazarlama Direktörü Janar Jailauova da Hitit ile çalışmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti.