Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Heyecan Verici Xperia 1 VI Sızıntıları ve Fiyatı

  Heyecan verici Xperia 1 VI sızıntıları ve fiyatı hakkında en güncel bilgiler burada! Xperia 1 VI’nin özellikleri, tasarımı ve fiyatı ile ilgili detayları keşfedin.

  Heyecan verici Xperia 1

  Heyecan Verici Sızıntılar

  Yeni sızıntılar, bu ileri teknoloji ürünü telefonun beklenen piyasa değerini ortaya koyuyor ve teknoloji tutkunlarını heyecanlandırıyor. Sony’nin Xperia 1 VI modeli, 17 Mayıs’ta resmi olarak tanıtılacak ve bu tarihe yaklaştıkça cihaz hakkında sızıntılar da artıyor.

  Özellikler ve Fiyat

  Son 24 saat içinde telefonun kamera adasının sızdırılması, Xperia 1 V’ye kıyasla daha büyük kamera modülleri olduğuna işaret ediyor. Çoğu söylenti, telefonun 4K ekranını kaybedeceği ve biraz daha yaygın bir ekran oranına sahip olacağı konusunda birleşiyor. Telefonun Tayvan’da selefinden biraz daha ucuz olacağı söyleniyor; 39,900 TWD (yaklaşık 1,224 dolar veya 1,143 euro) fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

  Sony’nin Pazar Stratejisi

  Sony, Türkiye’de de hatırı sayılabilecek bir telefon satışı sayısına sahipti ancak zamanla Türkiye’den çıkma kararı aldı. Sony’nin akıllı telefon pazarından çekilme süreci, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika bölgelerinde gerçekleşti. Şirket, bu pazarlardan çekilme kararını yavaş yavaş uygulamaya koydu ve bu durum, özellikle rekabetin yoğun olduğu bu bölgelerdeki zorluklar ve pazar dinamiklerinin bir sonucu olarak görülüyor.