Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Göztepe’den Süper Lig Yolculuğu: Mance ve Stoilov’dan Değerlendirmeler

  Göztepe’nin Süper Lig yolculuğunda Mance ve Stoilov’un performanslarına dair detaylı değerlendirmeleri bulabilirsiniz. Takımın başarısı ve oyuncuların katkılarına göz atın.

  Göztepe'nin Süper Lig yolculuğunda

  Göztepe, Trendyol 1. Lig’de 2. sırayı alarak Süper Lig’e yükselmeyi garantiledi. Bu başarıda büyük pay sahibi olan sportif direktör Ivan Mance ve teknik direktör Stanimir Stoilov, TRT Spor’a açıklamalarda bulundu.

  Stoilov: “Hedefimize Ulaşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz”

  Göztepe Teknik Direktörü Stanimir Stoilov, “Buraya gelirken tek bir hedefim vardı ve buna odaklandım. Hiçbir şey şans değil, büyük bir çalışma gerçekleştirdik. Amacımız taraftarımızın sevdiği bir oyun oynamaktı, bunu başardık ve sonuca ulaştık” dedi. Stoilov ayrıca, “Türkiye’de şu anda benim oynadığım döneme göre en büyük fark tribünlerin artık dolu olmaması. Yeni stadyumlar ve tesislerin olması güzel ama çok az takım tribünlerini doldurabiliyor” diye ekledi.

  Mance: “Stratejimiz Güçlü Bir Takım Oluşturmak Üzerine”

  Göztepe Sportif Direktörü Ivan Mance, “Projemizin ilk hedefi takımı Süper Lig’e çıkarmaktı. Şu anda ikinci aşamaya geçtik. Türkiye’de transfer milli bir spor olarak görülüyor ama bizim stratejimiz farklı olacak. Çok güçlü bir takım oluşturacağız” şeklinde konuştu.