Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Göztepe Yöneticisi Ankersen: ‘Süper Lig’e Çıkmak Gurur Verici’

  Göztepe’nin yöneticisi Ankersen, Süper Lig’e çıkmanın gurur verici olduğunu belirtti. Kulüp, başarıya giden yolda önemli adımlar atıyor.

  Göztepe'nin yöneticisi Ankersen, Süper

  AJANSSPOR – HABER

  AJANSSPOR - HABER

  Göztepe Yöneticisi Ankersen: “Süper Lig’e Çıkmak Gurur Verici”

  Ankersen, yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, Göztepe’nin Süper Lig’e çıkmasının kendilerini gururlandırdığını belirtti. İzmir ve Göztepe camiasının bu başarıyı hak ettiğini vurgulayan Ankersen, “İzmir ve Göztepe kesinlikle Süper Lig’de olmayı hak ediyor. Gerçekten bundan dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz şu anda. Dün çok özel bir atmosfer vardı. Burası her zaman bu tarz güzel anlara ev sahipliği yapıyor ve biz de kulübümüze bu başarıyı armağan ettiğimiz için çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

  Yolculuğun İkinci Kısmı

  Yolculuğun İkinci Kısmı

  Ankersen, Göztepe’nin bir önceki sahibi ve başkanı Mehmet Sepil’in kulübü ileriye götürme hedeflerine vurgu yaparak, “İlk hedefimiz Süper Lig’e çıkmaktı, dün bunu başardık, yolculuğumuzun ikinci kısmı şimdi başlıyor.” dedi.

  Ankersen, “Mehmet Sepil, son 10 yılda kulüp için çok büyük yatırımlar yaptı. Kulübün organizasyonu kesinlikle üst düzeydeydi. Türkiye kesinlikle çok önemli bir futbol ülkesi. Futbola tutkuyla insanların bağlı olduğu bir futbol ülkesi. Bu yüzden buraya gelip neler sunabiliriz, burada neler başarabiliriz, bunu gerçekten görmek istedik ve böyle bir yatırım gerçekleştirdik.” şeklinde konuştu.

  • Ankersen: “Şimdi Süper Lig’i tanıyacağız”
  • Ankersen: “Taraftarların sahada gördüklerinde çok mutlu olacakları isimler getireceğiz”
  • Ankersen: “Umarım Stanimir Stoilov’la uzun yıllar beraber çalışırız”
  • Ankersen: “Buraya bir turist olarak gelmedik”