Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Gmail’e Zaman Planlı E-Posta Özelliği Geliyor!

  Gmail’e zaman planlı e-posta özelliği yakında geliyor! Artık e-postalarınızı ileri tarihlerde göndermek daha kolay olacak. Detaylar için takipte kalın!

  Gmail'e zaman planlı e-posta

  Bilindiği üzere Google, bir süredir ileri tarihli e-posta özelliği üzerinde çalıştığı söylentiler arasındaydı. Google’ın uygulaması olan Gmail’in Android sürümüne, beklenmekte olan planlanmış e-posta özelliği sonunda geliyor. Bu özellik sayesinde e-postalarımızı 50 yıl sonrasına kadar iletebileceğiz.

  Özelliğin Detayları

  Özelliğin Detayları

  Gmail’in 2019.03.03.238017425 sürümünde fark edilen kodlar, Gmail’in e-postaları 2 dakika ile 50 yıl arasında istenilen bir tarihte göndermenize izin vereceğini ortaya çıkardı. Tarihe göre planlanabilen bu e-postaları iptal etmek mümkün olacak.

  Geleceğe E-Posta Gönderme

  Gerek iş hayatımızda gerek günlük hayatımızda e-posta göndermek artık hemen hemen herkesin yaptığı, standart bir şey haline geldi. Daha önceleri sadece bilgisayarlar üzerinden yapılan bu işlem, akıllı telefonların da gelmesiyle daha da kullanışlı hale geldi. Gmail’in bu özelliğiyle hayatımıza nasıl etkiler yaratacağı merak konusu.

  Şimdilik sadece Android platformunda yer alması gündemde olan bu özelliğin ilerleyen günlerde diğer platformlarda yer alıp almayacağı ve Google‘ın bu konuyla ilgili açıklama yapıp yapmayacağı merak uyandırıyor. Sizce bu özelliğin Gmail‘e eklenmesi hayatımızda nasıl değişikliklere sebep olacak?

  • Siz bu özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşabilirsiniz.